מחשב ה-Omni all in one בעל המסך הענק מאפשר חיבור של מחשב נייד ללא כבלים, חווית מולטימדיה מושלמת עם Beats audio, כונן Blu-Ray, גרפיקת HD ועוד

 ה-Omni החדש של HP נועד עבור הצרכן המבקש עיצוב מוקפד, פשטות וביצועים גבוהים. תצוגת הפאנל האלגנטית שלו מצופה זכוכית מקצה לקצה ומתכווננת לכדי 25 מעלות בכדי לאפשר למשתמש להתאים את מסך ה-HD בגודל ה-27 אינצ' (68.6 ס"מ!) לנוחות מרבית.

 תוכנת Magic Canvas של HP המוטמעת במחשב מאפשרת למשתמש להניע את המסך ממצב אופקי למצב אנכי ולהכיל את כל התמונות, האפליקציות וקבצי הוידיאו שהוא צריך. קיצורי דרך ל-windows, סרגלי הכלים ועמוד התפריטים נגישים כולם דרך תוכנת Magic Canvas ומאפשרים עבודה חלקה ומתמשכת מבלי לעזוב את הממשק. תכונות נוחות כגון תוכנת ה- HP Linkup מאפשרת חיבור של מחשב נייד למחשב ה Omni –  ללא צורך בכבלים וללא הטרחה המלווה בהעברת קבצים ובכך לנצל את המסך הגדול.

 עצמתי, אלגנטי ומעוצב למראה, ה-Omni  מציע מעבדים מרובי ליבות, גרפיקת HD מתקדמת וקיבולת אחסון גבוהה. יתר על כן, מאפיינים סטנדרטיים כגון ה-Beats audio, כונן Blu-Ray וקולט טלוויזיה אופציונאלי הופכים את ה-Omni  למחשב מולטימדיה אולטימטיבי. משתמשים יכולים לחבר את ה-HP Pulse subwoofer  האופציונאלי בכדי להשלים את הצליל העשיר ולהוסיף עומק לצלילי סרטים ומשחקים.

 טלי חלפון, מנכ"ל חטיבת המחשוב האישי ב – HP ישראל מציינת כי "השקתו הקרובה של ה-Omni All-in-one בתערוכת ה-CES  הקרובה, מצביעה על האמון ש-HP רוכשת בדור המחשבים האחרון הרווי פונקציות חדשניות המספקות מענה למגוון רחב של משתמשים. זהו מחשב אמין ואיכותי שהשימוש בו טבעי ונוח והוא יכול לבוא לידי ביטוי הן בעבודה, והן בתחום המשחק והבידור."

קרא עוד:  איזה אנטי וירוס יפגע הכי הרבה בביצועי המחשב שלכם?

 צפוי להגיע לישראל בחודש פברואר.

מחיר טרם נקבע.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.