חברת HP  הכריזה היום על דור חדש של מחשבי PC ברמה עילית (פרימיום) עבור משתמשים פרטיים. הם מתאפיינים בגדלים ייחודייים, עיצובים חדישים, מסכים בעלי רזולוציות גבוהות ואודיו של חברת Bang & Olufsen.

כל מחשב מצויד במעבד רב עוצמה שמספק חוויות Windows 10 מרהיבות. כן השיקה HP את שירות הבידור החדש HP Lounge שמאפשר למשתמשים ליהנות מעולמות המוסיקה של היוצרים החביבים עליהם.

בין המוצרים החדשים שהוכרזו:

  • נוטבוק HP Spectre x360 – דגם חדש בסדרת המחשבים עטורת הפרסים יוצא עתה במהדורה מוגבלת עם עיצוב מתקדם ואיכויות קוליות גבוהות מסוגן. המסך בגודל 13.3 אינטש (33.8 ס"מ) והוא מצויד ברמקולים של Bang & Olufsen המציינת 90 שנים לייסודה. המחשב מצויד במעבד i5 או i7 (Intel Core דור 6), עם כונן SSD מהיר בגודל של עד 512GB. משקלו 1.4 ק"ג בלבד ועוביו 15.9 מ"מ בלבד. המסך באיכות Quad HD ומשך עבודת הסוללה הוא 12 שעות. המחשב תומך הן ביציאת HDMI והן ביציאת mini-DisplayPort ומאפשר תצוגת תכנים על מסכים מרובים.
  • פאבלט HP Spectre x2 – דגם מעוצב שמשלב בין טבלט בעל עיצוב דק וקל משקל לבין הפרודוקטיביות של נוטבוק המצויד במקלדת מתכתית חזקה, שמאפשרים ביחד ליהנות משני העולמות. המחשב מצויד במעבד Intel Core דור 6. זה הוא המחשב הניתק הראשון המציע שני רמקולים של Bang & Olufsen הניתנים לכיוונון הן מהטבלט והן מהמקלדת. משקלו של הטבלט בנפרד הוא 0.84 ק"ג בלבד ועוביו 8 מ"מ בלבד. בתצורה מלאה משקל המחשב הוא 1.22 ק"ג ועוביו 13.15 מ"מ. משך עבודת הסוללה הוא 10 שעות. המחשב משווק עם עט – HP Active Pen – המאפשר כתיבה, איור וניווט ידידותי בין מסכים ואפליקציות.
  • נוטבוקHP ENVY – הנוטבוק הדק ביותר של HP עד היום המספק ביצועים גבוהים באמצעות מעבדי Intel Core דור 6 – i3 או i5 או i7. המסך בגודל 13.3 אינטש (33.8 ס"מ) ועוביו 12.95 מ"מ בלבד, דק יותר מהקוטר של מטבע ומשקלו 1.27 ק"ג בלבד. משולב בו כונן SSD מהיר בגודל של עד 512GB. ניתן לבחור בין רזולוציית מסך Full HD או Quad HD. כן משולבים בו שני רמקולים של Bang & Olufsen. משך פעולת הסוללה 10 שעות.
  • מחשב HP ENVY Curved AiO – עם מסך 34 אינטש (86 ס"מ) שעומד בתקן המסכים Technicolor ומעבד i5 או i7 (Intel Core דור 6) .במחשב שולבה מצלמת RealSense של אינטל וטכנולוגיית Windows Hello שמאפשרים אימות זהות באמצעות פני המשתמש. כן מאפשרת המצלמה של אינטל לכידת תלת מימד, תחושת עומק והפעלת המחשב באמצעות מחוות גוף. המסך תומך ברזולוציה של WQHD. עבור גיימרים ניתן לשלב כרטיס מסך NVIDIA GeForce 960A שתומך גם בעריכת ווידיאו. במחשב שולב כונן SSD של 128GB וזיכרון 8GB או 16GB. מוצעות חלופות לכונני דיסק בגודל של עד 2TB.
  • דגמי AiO מעוצבים – בגדלים 23.8 אינטש ו-27 אינטש עם מעבד i5 או i7 (Intel Core דור 6). המחשבים משלבים עיצוב חדשני, עוצמות עיבוד גבוהות ורזולוציות של עד 4K UHD. גם מחשבים אלה תומכים בתקן המסכים Technicolor ומציעים כרטיסים גראפיים חזקים AMD Radeon R9. בשני הדגמים שולב כונן SSD של 128GB וזיכרון 8GB או 16GB. מוצעות חלופות לכונני דיסק בגודל של עד 2TB.
  • מסך HP ENVY 32 Media Display – מספק רמות גבוהות של תצוגה וקול לחוויות וויזואליות וגיימינג מרהיבות.
  • שירות הבידור HP Lounge – מבוסס על שיתוף פעולה עם Universal Music Group. השירות החדש מאפשר למשתמשים ליהנות מעולמות המוסיקה של היוצרים החביבים עליהם. מנווי השירות יוכלו ליהנות במשך 12 חודשים ללא הגבלה מהיצירות של גדולי המוסיקאים בעולם באמצעות שירות רדיו אינטרנטי. כן תינתן להם גישה לתכני מוסיקה ייחודיים כמו: חדשות מאחורי הקלעים, תיעוד של הפקות ווידיאו, ראיונות עם אמנים ועוד. המנויים יוכלו לזכות בכרטיסים למופעים, פגישות עם אמנים, סיורי VIP ועוד. שירות HP Lounge זמין כרגע ב-22 מדינות באירופה ובמזרח התיכון והוא ניתן להורדה בחנות Microsoft Store.
קרא עוד:  כרטיסי המסך Radeon RX 5700 של AMD הוכרזו רשמית

הודעה לעיתונות.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.