לא רק Tag Heuer עושה את ההסבה לתחום השעונים החכמים בשיתוף גוגל ואינטל כדי ליצור שעון חכם משל עצמה, אלא גם היצרנית השווייצרית מובאדו (Movado) החליט לעבוד בשיתוף פעולה עם חברת HP על מנת לייצר את השעון החכם Bold Motion.

השעון החדש מציע אפשרויות בסיסיות שניתן למצוא ברוב השעונים של המתחרות כמו קבלת התראות, תזכורות ומידע אודות הפעילות הגופנית שלנו במהלך היום ובשונה מהן, הוא לא יהיה מצויד במסך מגע. במקום זאת החברה משתמשת בנורות LED ורטט לצורך התראות שונות ובאמצעות האפליקציה ניתן לקבוע ולסנן את סוגי ההתראות, כך שנוכל לבחור רק את אלו שאותם אנו מעוניינים לקבל. Bold Motion יעבוד עם שתי מערכות ההפעלה העיקריות – iOS בגרסה 8 ומעלה ואנדרואיד בגרסה 4.4 ומעלה.

כותרו של המסך עומד על 44 מילימטרים ויגיע עם רצועת סיליקון שחורה ומסגרת מתכתית בצבע כסף או שחור, כאשר הוא גם חסין למים עד לעומק של 50 מטר. הוא יושק בחודש הקרוב במחיר של 695 דולר.

מדובר באחד מהפרויקטים הראשונים של HP, בו היא לוקחת לידיה את החלק הטכנולוגי של המוצר, זאת לאחר שכבר השיקה בעבר שעון חכם מתוצרתה, אולם גם כעת עדיין לא מדובר בניסיון להתחרות בשוק השעונים ההמוני עם מערכת הפעלה מבוססת Android Wear וככל הנראה בחברה מעוניינים "לבחון את השטח" לפני כניסתה לעולם המחשוב הלביש