אחד הטרנדים המוכרים שנטפליקס (Netflix) הביאה לעולם הוא "צפיית בינג'", צפייה בלי הפסקה בפרקי סדרה למשך יום שלם. אחת הסיבות לכך היא שכאשר מסתיים פרק, נטפליקס אוטומטית מפעילה את הפרק הבא. אם זה לא מספיק, בעת ניווט בין התפריטים נטפליקס גם מנגנת אוטומטית קידמונים (Previews).

בציוץ שהוציאה החברה היא הודיעה כי אפשר מעתה להשבית את אותם קידמונים בעת דפדפוף. כן יש לזכור כי היכולת מתבצעת דרך פרופיל המשתמש בגרסת הדפדפן בלבד, והאפשרות לביטול הניגון האוטומטי של פרקים לא ניתנת לשינוי באפליקציה בטלפון או בטלוויזיה החכמה.

כך תשביתו את הצגת הקידמונים

האפשרות נמצאת כאמור תחת פרופיל המשתמש וכדי להפעיל או לבטל את הניגון האוטומטי יש לגלוש לנטפליקס ולהתחבר עם שם המשתמש והסיסמה >> בעמוד הפרופילים יש ללחוץ על הכפתור "ניהול פרופילים" שבתחתית העמוד >> לבחור את הפרופיל הרצוי >> להסיר את הסימון מ"הפעלה אוטומטית של קידמונים במהלך הדפדוף בכל המכשירים".

למרות כי ההגדרה אינה קיימת במכשירים חכמים היא כן משפיעה על כלל המכשירים של המשתמש, כל עוד מתחברים לאותו הפרופיל. נטפליקס גם מציינת כי לאחר השינוי לוקח זמן עד שהוא מתבצע בפועל במכשירים המקושרים, אבל יציאה מהפרופיל וחיבור מחדש יכולה לסייע.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.