מותג השמע האוס אוף מארלי (House of Marley) השיק הבוקר (ה') בישראל את סדרת המוצרים החדשה של החברה לשנת 2020. באירוע עיתונאים שנערך בחנות הדגל של המותג, בדיוק בתאריך יום הולדתו ה-75 של המוזיקאי בוב מארלי שחל היום, נחשפו שלושה דגמים של אוזניות. שניים בתצורות Over-Ear וזוג אחד בתצורת In-Ear.

ה-Positive Vibration XL הן אוזניות Over Ear החדשות של החברה שהוכרזו בחודש שעבר ברחבי העולם. בדגם הנוכחי שיפרה החברה את אורך חיי הסוללה וכעת היא תחזיק 24 שעות, על פי בדיקות המעבדה. הדגם כולל גם דרייברים של 40 מ"מ באבחנה גבוהה, ריפודים ש"לומדים" את מבנה הראש והן מגיעות במגוון צבעים: שחור, ורוד-לבן וכחול.

מהתרשמות ראשונית שערכנו במסיבת העיתונאים, שמנו לב כי האוזניות מהדגם הזה מבודדות היטב את רעשי הסביבה, גם כשהן לא כוללות מנגנון ביטול רעשים אקטיבי.

Exodus ANC הן מהדורה מחודשת של דגם ה-Exodus, הפעם הן מגיעות עם מנגנון ביטול רעשים אקטיבי אותו ניתן להפעיל ולכבות לפי הצורך. כשהמנגנון עובד תספיק הסוללה ל-24 שעות, כשהוא כבוי היא צפויה להחזיק אפילו 80 שעות. גם הדגם הזה כולל ריפודים ש"לומדים" את מבנה הראש ודרייברים של 50 מ"מ באבחנה גבוהה.

הדגם השלישי שהוצג הוא Redemption ANC, באמצעותו מביאה החברה את מנגנון ביטול הרעשים האקטיבי גם לאוזניות Truly Wireless. הן עמידות לזיעה ולמים וצפויות לעבוד בין 15-20 שעות (לאחר טעינות בנרתיק הטעינה).

קרא עוד:  באג החלה לשווק בישראל את מותג הגיימינג ROCCAT

ידידותי לסביבה

כל המוצרים של החברה עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה והם מבטאים את נושא הקיימות והמודעות לשמירה על הסביבה שהם ערך עליון עבור המותג.

לדברי החברה, השנה הושם דגש בהפחתת מחירי המוצרים. מחירן של Positive Vibration XL הוא 399 שקלים, Exodus ANC עולות 990 שקלים וה- Redemption ANC כוללות תג מחיר של 690 שקלים. ניתן להשיג את האוזניות בחנות הדגל של המותג, באתר ואצל המשווקים המורשים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.