אחרי שבזק הגדילה למנויי האינטרנט את קצב הגלישה ל-15 מגה ו-012 סמייל עשתה מהלך דומה, גם הוט משדרגת את מהירות האינטרנט ומציבה סטנדרט חדש של 100 מגה. במסיבת עיתונאים הבוקר הכריזה החברה כי היא משדרגת את כל מסלולי הטריפל הקיימים והחדשים עד פי 3 מהמהירויות כיום למשך שנה בחינם.

לא לכולם
השדרוג מוצע לכלל לקוחות הטריפל של החברה, אולם מדובר בשדרוג יחסי כך שמי שגולש במהירות של 5 מגה יעלה ל-12 מגה, 12 ל-30 וכו’ ורק מי שגולש כיום במהירות של 30 מגה בחבילת הטריפל יזכה לשדרוג ל-100 מגה. השדרוג מוצע בחינם החל מהחבילה הבסיסית ביותר בה משלמים 199 שקל לחודש ועד החבילה היקרה, אך המנויים בחבילית “הכל כלול” לא ייזכו להטבה שכן הם כבר משלמים על כך. בנוסף מי שלא יוכל לקבל את ההטבה הם המנויים אשר לא משלמים על חבילת טריפל – ז”א שהם מנויים רק על אחד או שניים מהשירותים המציעה החברה ולא על שלושתם (טלוויזיה, טלפון ואינטרנט).

הוט היא החברה הראשונה לבצע מהלך למהירות כזו ולדברי כיום מעל ל-70 אחוז מלקוחותיה כבר גולשים במהירות של 12 מגה ומעלה ומעלה ל-26 אחוז מלקוחותיה גולשים במהירות של 30 מגה ומעלה.

Hot 100MB Prices

עוד חשפה החברה את HOT Fiber, פרויקט פריסת הסיבים האופטיים עד לבית הלקוח בהשקעה כוללת של למעלה מחצי מיליארד. העיר הראשונה שרושתה היא רעננה ומעל ל-100 אלף בתי אב ב – 5 ערים נוספות ברחבי הארץ (באר שבע, ראשון לציון, נתניה שוהם וחיפה) כבר מחוברים לרשת הסיבים האופטיים עד לבתיהם.

קרא עוד:  ההרשמה בעיצומה: בוטקמפ בן 10 שבועות מכשיר מומחי DevOps ובחינם

הרצל עוזר, מנכ"ל קבוצת HOT: "קבוצתHOT  מאתגרת בשנים האחרונות את שוק התקשורת כולו, ומובילה מהלכים טכנולוגיים וצרכניים לטובת הציבור הרחב. HOT בעלת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בישראל, הינה החברה הראשונה והיחידה, אשר מספקת את מהירות ה – 100 מגה לכל בית, וזאת, תוך הפחתת מחיר משמעותית. אין לי ספק, כי המהלך הנוכחי יוביל לקפיצה משמעותית נוספת במהירויות הגלישה, ובשדרוג חווית הגולשים ברשת HOT." עוד הוסיף עוזר: "אנו נמצאים בפתחו של עידן חדש מבחינה טכנולוגית, עם פריסת רשת הסיבים האופטיים עד לבתי הלקוחות. פרויקט זה, הצפוי להסתיים במהלך שנת 2016, יאפשר לנו לתמוך בכל הרחבה עתידית של רוחב הפס בישראל. HOT   תהיה זו, אשר תאפשר למשק הישראלי את קפיצת המדרגה הטכנולוגית לקראת העשור הבא".