הוט מובייל

חברת הוט מובייל הודיעה היום על השקת חבילת Unlimited חדשה ויוצאת במבצע משולב עם ספקית האינטרנט Hot נט. החבילה אשר תושק החל ממחר בשם “מובייל פלוס” תאפשר לקבל גם ספק אינטרנט וגם קו סלולר במחיר של 9.99 שקל בחודש במסלול ללא הגבלה למשך 4 חודשים למצטרפים דרך אתר האינטרנט של החברה.

המסלול כולל גלישה דרך ספק האינטרנט Hot נט במהירות מקסימלית של 100 מגה, וחבילה סלולרית ללא הגבלה הכוללת שיחות, SMS וגלישה עד 3 ג’יגה (לאחר מכן האטת מהירות) וכן שיחות בינלאומיות למגוון יעדים. בתום 4 חודשים מחיר החבילה יעלה ל-99 שקלים בחודש, ויהיה ניתן לצרף עד 5 קווי טלפון סלולר וספק אינטרנט אחד. למצטרפים דרך עמדות המכירה של הוט מובייל ולא דרך האתר, ישלמו 29.90 על החבילה. גם לקוחות קיימים יוכלו להצטרף למבצע החל מ-10 לפברואר ב-99 שקל לחודש.

כיום החבילה ללא הגבלה של הוט מובייל עומדת על 49 שקלים למשך 6 חודשים ולאחר מכן עולה מחיר החבילה ל-99 שקל, אולם היא אינה כוללת ספק אינטרנט (ISP), כך שמדובר במחיר נמוך במיוחד בהשוואה למחיר המתחרים, שוודאי יגיבו במצעים משלהם.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.