הכירו את HOOKD – אפליקציית היכרויות חדשה לגייז ולביסקסואלים שהושקה ביוני ומציעה קונספט חדשני לחלוטין מהקיים ברוב המוצרים בשוק על ידי מתן חוויה ישירה, אורגנית וטבעית יותר עם תיאום ציפיות וישירות למשתמשיה, יחד עם דגשים מיוחדים בנושאי ביטחון אישי ופרטיות המשתמשים.

HOOKD עובדת למעשה באמצעות פיד של מודעות היכרות מגברים בסביבה שמופיעות בזמן אמת, בדומה לפלטפורמות חברתיות מובילות כמו פייסבוק, כאשר במקרה זה המשתמשים מפרסמים מודעות המתארות בדיוק את מה שהם מחפשים ברגע זה וגברים  אחרים מהאזור יכולים לראות ולפנות אליהם בהודעה ישירה. באופן זה – משתמש שמחפש ומפרסם מודעה, יזכה לפניות ממשתמשים שיראו את המודעה שלו והיא תתאים להם. האפליקציה מותאמת לאופן שבו אנשים כיום מחפשים להכיר אחרים, באופן ישיר ואמיתי.

מנגנון מרכזי נוסף הוא הגבלת האפשרות להעלות תמונות פרופיל דרך מצלמת האפליקציה בלבד, ובכך לשפר את הרגשת הביטחון האישי, לשים סוף לתופעת תמונות הפרופיל הערוכות או מתקופת "מהתיכון", כמו גם מניעת התחזויות וציד תמונות (קטפישינג). "זיהינו לא מעט  בעיות באפליקציות דייטינג אבל הבעיות הללו די פשוטות ולא באמת צריכות להתקיים", אמר דניאל יוסף, יזם האפליקציה.  "פיתחנו את HOOKD על בסיס מודל דייטינג יותר אינטואיטיבי ועם היעד ליצור אלטרנטיבה בטוחה וטבעית יותר".

הפופולריות של אפליקציות היכרויות בקהילה ממשיכה לצמוח, עם דיווחים על 6 מליון משתמשים פעילים בגריינדר ב-2016, סקראף מדוחת על 10 מיליון והורנט על15 מיליון הורדות ו3 מליון משתמשים פעילים.  העלייה בפופולאריות באה באופן ישיר ומקביל להרגשות תסכול שנובעות מחוסר תיאום ציפיות בין המשתמשים, פרופילים מזויפים רבים, גנבת זהויות, ובזבוז זמן. HOOKD מקווה לשים קץ לאירועים מסוג זה ולבעיות הכרוכות בביטחון ופרטיות המשתמשים.

קרא עוד:  התקבל קוד אימות במסרון? גוגל תחסוך לכם את ההקלדה

בשונה מכל האפליקציות המובילות כיום בעולם שנותנות למעשה את אותה חווית משתמש, עם אותן רשימות אנשים רק עם ממשק מעט שונה, HOOKD  מתבססת כולה על זמן אמת באופן דומה למערכות סושיאל וחדשות.  המודעות הישירות והמדויקות נמצאות בפיד הציבורי רק כשהן רלוונטיות, כך שלא חושפת משתמשים בזמן שהם לא מחפשים ולא מעוניינים ובכך חוסכת זמן ומבטיחה ששני הצדדים מתואמים בחיפושיהם אחר אותה מטרה, אם זה למצוא חבר לאימון בחדר כושר, דייט קליל או קשר מחייב או לא. העובדה שהודעות ישירות בין המשתמשים מגיעות רק בעקבות אותן מודעות, מבטיחה ומונעת הצעות והודעות לא מוזמנות ולא רלוונטיות.

האפליקציה זמינה בכל העולם, ומשתמשים יכולים להוריד ולהרשם אך ​מנועים מלעשות משימוש​ עדיין.​ במספר מקומות בעולם, בינהם ישראל, ספרד, וחלקים מארה"ב ניתן כבר לעשות שימוש מלא וחופשי באפליקציה (אזורים חדשים נפתחים מדי יום). מציעים לכל הגולשים שלנו לנסות את הדרך חדשה להכיר גברים עם HOOKD. להורדה חינם: gothookd.com.

*הודעה לעיתונות