וואווי (Huawei) חשפה צמיד כושר חכם בשם Honor Band 4 שיצטרף להיצע מוצריה השונים תחת מותג הונור (Honor) המוזל של החברה.

Honor Band 4 משלב כפתור בית ומסך AMOLED בגודל 0.95 אינץ' קמור, ומנסה לאיים על Mi Band 3 של חברת שיאומי (Xiaomi) בקטגוריית צמידי הכושר הזולים, עם תג מחיר של 30 דולרים בלבד (כ-107 שקלים).

ל-Honor Band 4 יש מד צעדים, מעקב שינה, מדידת קצב לב והוא עמיד בפני אבק ומים עד לעומק של 50 מטרים. בנוסף, בצמיד החדש הטמיעה החברה את Huawei TruSleep 2.0 תכונה המנטרת את מחזור השינה המלא של השתמש ולאחר מכן מציעה המלצות המותאמות באופן אישי.

תכונה נוספת היא TruSeen 2.0 העוקבת אחר קצב הלב במהלך פעילויות גופניות –  כמו ריצה, הליכה או רכיבה על אופניים. הסוללה ב- Honor Band 4 מגיעה בנפח של 100 מיליאמפר-שעה, ובחברה מבטיחים כי זו תספק עד 14 ימים של שימוש.

Honor Band 4 Features, Images, Price Revealed Through AliExpress Listing Just Before the Launch Event

לצד זה, הכריזה החברה גם על מהדורת ריצה מיוחדת המכונה Honor Band 4 Running המגיעה עם תצוגת  POLED, כשהשינוי הבולט ביותר הוא מסך מונוכרום וסוללה קטנה במקצת בנפח של 77 מיליאמפר-שעה שתספק לפי החברה 12 ימים של שימוש. עם זאת, הצמיד עדיין מציע נתונים משופרים כמו זיהוי קצב ריצה, אורך צעדים, זמן מגע מהקרקע וגם הוא עמיד בפני מים ואבק.

צמיד הכושר החדש יגיע בצבעים שחור, כחול, ורוד ומחירו יהיה כאמור 30 דולרים בלבד. מהדורת הריצה המיוחדת תגיע בצבעים שחור, כחול, אדום, צהוב, ורוד וירוק והיא תעלה 15 דולר (כ-54 שקלים).

שני הצמידים החדשים יהיו זמינים לרכישה בסין ב-20 בספטמבר.

עדכון: במכירה מוקדמת.