וואווי (Huawei) הסינית ממשיכה להעמיד אלטרנטיבות לשוק הבינוני-גבוה, ולהציע מכשירים עם מפרט די מרשים תמורת תג מחיר נמוך למדי.

החברה הציגה היום את ה-Honor 7, שיכיל שלושה תת-דגמים, כאשר הזול שבהם, המצויד ב-16 ג'יגה-בייט נפל אחסון יעלה 322 דולר. המכשיר השני, שמגיע עם 16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון ותמיכה בסים כפול, יעלה 354 דולר. הדגם היקר ביותר מבין השלושה, עם 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון וסים כפול, יעלה 402 דולר.

כל גרסאות המכשיר יגיעו עם מסך בגודל 5.2 אינץ' ברזולוציית FHD, מערכת על שבב Kirin 930 של HiSilicon עם שמונה ליבות, בתצורת big.LITTLE, כשכולן במהירות 2 ג'יגה-הרץ, וכן עם השבב הגרפי Mali T628. זיכרון העבודה יהיה 3 ג'יגה-בייט. המצלמה הקדמית מציעה חיישן של 8 מגה-פיקסל ולמצלמה האחורית חיישן Sony IMX230 בגודל מרשים של 21 מגה-פיקסלים. בנוסף יצויידו המכשירים בחיישן טביעת אצבע וסוללת 3100 מילי-אמפר/שעה שמסוגלת להיטען במלואה תוך שעה וחצי בלבד, ולהגיע ל-50% תוך חצי שעה.

המכשיר ייצא לשוק בסין ב-7 ביולי, אך ניתן להזמין אותו מראש כבר עכשיו. אם אתם גרים בסין, כמובן. בהמשך הוא יעשה ככל הנראה דרכו גם לאירופה כמו מכשירים קודמים במותג ה-Honor של החברה.

Huawei Honor 7

ה-Honor 7 של וואווי הסינית מצויד במסך בגודל 5.2 אינץ' ברזולוציית FHD, מערכת על שבב Kirin 930 של HiSilicon עם שמונה ליבות, מצלמה 20 מגה פיקסל עם חיישן מבית סוני, חיישן טביעות אצבע בגבו, וסוללה בהספק של 3100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.