סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, מובילה עולמית בתחום המדיה הדיגיטלית וטכנולוגיות התכנסות המדיה הדיגיטלית, היום על השקתו של ה- HomeSync, פתרון Hub בייתי המעניק את חוויית הבידור הטובה ביותר על גבי מסך הטלוויזיה, מקום אחסון לכל המשפחה ודרך חדשה ליהנות מטלוויזיית ה- HD עם חוויית אנדרואיד מוכרת וחכמה יותר.

חוויית בידור על המסך הגדול
שירות ה- HomeSync מספק את מיטב התוכן של משחקי אנדרויד, סרטים, תכניות טלוויזיה ותוכן נוסף המוזרם ישירות אל תוך הסלון. הוא מאפשר להזרים תוכן הישר ממכשיר ה- Galaxy האישי באופן אלחוטי אל תוך הטלוויזיה ומאפשר לראות ולהשתמש בכל סרטי הוידיאו הבייתיים, התמונות והאפליקציות, הכל באיכות HD 1080p.

אחסון משותף לכל המשפחה
כונן ה- 1 טרה בייט של שירות ה- HomeSync מאפשר לסנכרן מספר מכשירים ומאפשר אחסון פרטי ומשותף. הוא תומך ב-8 חשבונות נפרדים עבור כל בני המשפחה ומאפשר לכל משתמש להעלות ולהוריד תוכנים ממספר מכשירים שונים ולשתף אותם באופן מיידי עם שאר בני המשפחה.
באמצעות הצפנת קבצים ושימוש ב- ID ובסיסמה פרטיים לכל משתמש, ניתן להבטיח כי התוכן באזור הפרטי של המשתמש יישאר נפרד מהאזור המשפחתי המשותף ב- HomeSync.

חוכמה חדשה לטלוויזיות ה- HD
משתמשים יכולים ליהנות מחוויית אנדרואיד מלאה ומוכרת עם נגן המדיה Jelly Bean של שירות ה- HomeSync וגישה ל- Play Store ולכל האפליקציות. כמו כן, ה- HomeSync מאפשר דרכים חדשות לאינטראקציה עם תוכן באמצעות מצבי השליטה, ובאופן אלחוטי דרך המכשיר הנייד.