נוקיה (Nokia) אמורה להכריז באופן רשמי, לפי הדיווחים וההערכות ברשת, על Nokia 7.2 כבר בסוף אוגוסט הקרוב, או לכל המאוחר ממש עם תחילת ספטמבר. המכשיר החדש, שגם מכונה Nokia 7 2019, לא יהיה לבד ככל הנראה בהכרזה: הוא ילווה במכשיר נוסף, Nokia 6.2 שאמור להיות לו דבר אחד משותף עם הכמשיר הבכיר יותר – המצלמה הראשיעת תהיה מצלמת 48 מגה-פיקסל של קארל צייס (Carl ZEISS) שגם תציג זווית צילום רחבה של 120 מעלות.

שני הטלפונים מיועדים לשוק הביניים, ושניהם אמורים להיות מבוססים על Snapdragon 660, למרות שבמקרה של Nokia 7.2 ככל הנראה המערכת תהיה Snapdragon 710. לשניהם גם יש מגרעת קטנה למעלה, אבל אמין ספק שמאחור נמצא ההבדל המשמעותי.

תמונות של כיסויים עבור ה-Nokia 7.2 שדלפו לרשת מציגות על הגב שוב, במקרה של נוקיה, עיצוב מצלמות מיוחד או יותר נכון עיצוב אזור מצלמות מיוחד – עגול וחרוט פנימה עם שלוש עדשות ומבזק שיוצרים ריבוע ביחד, ועם חיישן טביעות אצבע מאחור מתחת.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.