הייסנס (Hisense), שבהיבט של ייצור טלפונים נחשבת לשחקנית לא ממש משמעותית, דווקא הציגה בתערוכת IFA האחרונה כמה מכשירים שהיא מתכוונת להשיק במהלך השנה, ואחד מהם כבר זכה להצגה רשמית וזהו King Kong 6. השם הזה מכוון למשהו גדול במיוחד, ומה שגדול במקרה הזה הוא שבשילוב של סוללת עזר, שמגיעה בקופסה בעת הרכישה, הטלפון הזה יכול להציג נפח עבודה של לא פחות מ-10,000 מילי-אמפר/שעה.

הסוללה שבתוך המכשיר מציעה הספק של 5,500 מילי-אמפר/שעה, ואילו החיצונית – שמשולבת במגן שמלבישים על המכשיר מאחור, ואשר נצמד אל הטלפון באמצעות מגנט מיוחד בחלק התחתון של המסך – מגיעה עם נפח של 4,500 מילי-אמפר/שעה.

מעבר לכך King Kong 6 הוא מכשיר די בינוני, וזאת למרות שהחברה לא סיפרה עדיין איזו מערכת על שבב נמצאת מתחת למסך ה-6.52 אינץ' שמציע רזולוציית +HD בלבד, להוציא העובדה שהיא תכיל שמונה ליבות במהירות מרבית של 2 גיגה-הרץ.

יש גם מגרעת למעלה עם מצלמת סלפי המצוידת בחיישן 8 מגה-פיקסל, ומאחור יש שלוש מצלמות: 13 + 2 + 2 מגה-פיקסל. הטלפון יגיע עם 4/128 או 6/128 גיגה-בייט זיכרון. משקלו לא יפחת מ-205 גרם. העובי שלו, ללא הסוללה, הוא 9.47 מ"מ – וזה הרבה יחסית בימינו. חיישן טביעות האצבע נמצא מאחור, וזכה לעיצוב קצת מיוחד.

החברה גם טרם פרסמה מועד השקה בפועל והמחיר שיידרש עבורו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.