הייסנס (HiSense) היא לא ממש השם הראשון שעולה לראש בהיבט של טלפונים חכמים, ובטח לא מכשירים שמציעים הפתעות ודברים שונים, אבל הטלפון החדש שלה A6 הוא בהחלט מכשיר מעניין – יש לו מסך AMOLED בגודל 6.01 ורזולוציית +FHD מקדימה ומסך E-Ink בגודל 5.61 וברזולוציית +HD מאחור. היא אמנם לא הראשונה שעושה זאת, אבל בכל זאת זה לא מכשיר שרואים הרבה. המטרה היא כמובן לחסוך בחשמל ולבצע פעולות שאינן זקוקות דווקא לבצע מאחור.

המערכת על שבב של A6 היא Snapdragon 660 והיא מלווה ב-6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה שניתן להרחבה בעוד 256 גיגה-בייט, לכל יותר, עם כרטיס זיכרון. המצלמה הראשית מאחור היא בגודל 12 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם של f/1.8 ומקדימה למצלמה חיישן 16 מגה-פיקסל.

לסוללה יש נפח של 3,300 מילי-אמפר/שעה ויחד עם מחבר USB Type-C ועם תמיכה ב-QuicK Charge 3.0 ההטענה צריכה להיות יחסית מהירה. יש גם חיישן טביעות אצבע.

את המכשיר הציגה הייסנס לראשונה ב-IFA 2018 וכעת הוא כבר מוצע למכירה באתר שלה תמורת כ-580 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.