לשוק הסלולר הצפוף מצטרפת מתחרה חדשה: תכירו את Hii Mobile (היי-מובייל), חברת סלולר המכוונת בעיקר לשוק הצעיר הרווי ממילא, אבל מנסה לבדל את עצמה במיתוג צעיר, פעילות ברשתות החברתיות, חבילות תוכן ופנייה לתיכונים, סטודנטים וחיילים.

המחירים מתחילים מ-29 שקל לחודש לחבילה הכוללת שיחות ו-SMS ללא הגבלה ו-5GB גלישה פלוס 1GB באם בעל המנוי הוא מגיל 15 ועד גיל 25  או סטודנטים (יש לשלוח תעודה מזהה). ישנן גם חבילות של 39 שקל ו-49 שקל לחבילה ללא הגבלה עם 8 ו-10GB גלישה ועוד 2GB לצעירים. חריגה מנפח החבילה עולה 6.90 שקל לכל גיגה-בייט נוסף וכי בסיום שנה, המחיר מתעדכן מ-29 ל-39 שקל ו-39 ל-59 שקל.

היי-מובייל היא חברה וירטואלית (MVNO) הרוכבת על התשתית של רשת פלאפון ובשל כך במעבר מרשת פלאפון, וואלה או יופון (הפועלים תחת אותה הרשת), קיים חיוב חד פעמי של 59 שקל ללא תשלום על כרטיס ה-SIM. לעומת זאת, מצטרפים חדשים יידרשו לרכוש כרטיס SIM בעלות של 29 שקל.

כל החבילות מסופקות עם שירות All ii need, הכוללות גישה לשירותים של פלאפון: שירות הוידאו SuperTV המספק ספריית VOD, ערוצי חדשות, ערוצי ספורט ועוד בשידור ישיר ובצפייה חופשית ללא חיוב על הגלישה, שירות הזרמת המוזיקה Musix עם מיליון שישירם דרך אפליקציית המוזיקה של פלאפון ללא הגבלה וללא חיוב על הגלישה וכן 100GB לגיבוי בענן לשמירה ושיתוף של התמונות ותוכן אישי.

קרא עוד:  צפו: Nebula Capsule II, מקרן נייד עם Android TV

"הסתכלנו וראינו שיש מקום לסגמנטציה בשוק הסלולר, ומגזר הצעירים הוא מגזר עם צרכים מעניינים", מסבירה טל קדמי ל-TheMarker, השותפה ואשתו של יעקב קדמי, לשעבר מנהל השיווק בחברת פרטנר. "אנחנו עובדים על זה בערך שנה כבר, ועשינו מחקרים כדי להבין את הקהל הזה. הצעירים מחפשים חבילת גלישה גדולה, הרבה תכני וידאו ומוזיקה וגם גיבוי, כי דיברנו עם הרבה צעירים והופתענו לגלות שהם לא מכירים שירותי ענן כמו שהיה אפשר לחשוב, וחלקם ממש חוששים לשדרג את הטלפון כדי לא לאבד את ה-5,000 תמונות שלהם. יצרנו חבילה שהיא מעניינת, שהיא לא עירומה ומבוססת רק על מחיר".

ההצטרפות לרשת נעשית דרך אתר החברה, מוקד טלפוני ורשת סופר-פארם.