והשבוע במדור האפליקציות: הדרך החדשה-ישנה שתחליף את המילים, האפליקציה שתענה לכם על השאלות הכי מעניינות, משחק מכוניות מאתגר ולקבל מראה חדשה לטלפון בלי לעשות דבר.

HiCON: לדבר בהייקונים

אם תבדקו תמצאו כי את רוב הפעולות המסובכות והארוכות ביותר שאנו מבצעים בטלפון החכם, "מתבזבזות" בעיקר על ידי אפליקציות המסרים השונות, שהן למעשה מקור התקשורת העיקרי והמרכזי שלנו. הכוונה למסובכות, הוא הצורך בהקלדת מספר מילים שמצטרפות למשפט, שבסופו של דבר גוזלות זמן הקלדה יקר.

אפליקציית Hicon הישראלית היא למעשה חבילת הייקונים (השגיאה במקור), המייתרת את הצורך בהקלדה ארוכה אלא בשליחת הייקון פשוט, שיביע את המסר שברצוננו להעביר. האפליקציה מרכזת את כל המשפטים הפופולריים ומציבה במקומם חבילת הייקונים מונפשים הניתנים לשליחה דרך כל אפליקציות המסרים המידיים. כך, לדוגמא, אם המשתמש ירצה להקליד את המשפט: "כרגע לומד, מגיע אליך עוד רבע שעה", יוכל לעשות זאת באמצעות שלוש פעולות פשוטות ובחירות ההייקונים הרלוונטים. האפליקציה מכילה בתוכה מאות הייקונים המחולקות לפי קטגוריות שונות החל מרגשות, זמנים, מיקום פעילות ועוד. לדברי מייסד האפליקציה, הצורך בפיתוח אפליקציה שכזו נבעה מהעובדה שלעתים תקשורת באמצעות מלל היא מסורבלת וארוכה. תרצו או לא – יש בזה משהו.

האפליקציה צפויה להשתחרר ב-1/5 (ו) ל-iOS

אחד מי יודע

אז אמנם פסח כבר מאחורינו ואיתו הלכו גם הקושיות שנשאלנו, אך אין זמן טוב יותר מלשאול שאלות וגם לקבל תשובות ועובדות בכל תחומי החיים, בסגנון של משחקי הטריוויה.

האפליקציה "אחד מי יודע", מאגדת בתוכה עובדות מאלפי תחומים שונים ומזמינה את המשתמש לגלות עובדות נוספות על העולם ועל החיים, שכלל לא בטוח שהיה מודע אליהן (או שכן?). האפליקציה מרכזת בתוכה עשרות קטגוריות שונות כגון מדע, פוליטיקה, כדור הארץ, מוזיקה ועוד ובכך מוסיפה עוד פן מסתורי למשחק ובכל יום, היא תשלח הודעת דחיפה במגווןנושאים השונים. המשתמש מצידו, יוכל לשתף ברשתות החברתיות האם הוא ידע או לא ידע את העובדה וכן סטטיסטיקה לגבי כמות המשתמשים שחושבים שהם יודעים הכל.  האם ידעתם שחודש אוקטובר הוא החודש בעל מספר הלידות הרב ביותר? חודש אוגוסט, אגב, במקום השני.

קרא עוד:  אפליקציות אנדרואיד רבות עדיין עוקבות אחריכם בלי שידעתם

הורדה לאנדרואיד

Does not Commute

איך שלא נסתכל על זה, רוב שיגרת החיים שלנו מורכבת מנסיעות. להקפיץ את הילד לחוג אחר הצהריים, לקחת את האישה בבוקר למשרד – ועוד הסעות קטנות ככה על הדרך.

המשחק Does not Commute, הוא משחק סימולציית מכוניות שבו עלינו להעביר כלי רכב מנקודה א' לנקודה ב' תוך פרק זמן קצוב ומוגבל. יהיה עליכם לשוטט ברחבי העיר, נוהגים במכונית, על מנת להעביר את הנוסעים את מחוז חפצם בשלום – ללא תקלות מיותרות. החלק המאתגר במשחק היא העובדה שבניגוד למרוץ מכוניות רגיל, במשחק הנוכחי המכונית נוסעת באופן רציף וכל שיהיה עליכם לעשות הוא לנווט באמצעות הפקדים המצויים בצידו של המסך – בהתאם לחצים המורים על הדרך. נשמע קל, נכון? במהלך המשחק תתקלו בלא מעט כלי רכב שיחסמו את דרככם, מחסומי משטרה, ילדים ודרך ועוד, זאת בנוסף לכך שהמשחק בנוי בצורה של מבוך מורכב במיוחד. בשלב הראשוני לרשות המשתמש עומדים 60 שניות על מנת להעביר את המכונית, כשעם התקדמות המשחק הזמן הולך ומתקצר.

הורדה לאנדרואיד

הורדה ל-iOS

Moments of life: מתחלף ברקע

איך אתם אוהבים את הרקע במכשיר שלכם? בין אם זה המשפחה שם ברקע או סתם רקע שנשאר עוד כשקבלתם את המכשיר, יש לכם סיבה טובה לרענן את המראה, וגם לא תצטרכו להתאמץ יותר מידי.

Moments of life פרי פיתוח ישראלי, היא אפליקציה קטנה המיועדת למכשירי האנדרואיד ומציעה מגוון גדול של רקעים (Wallpapers) בקטגוריות שונות החל מטבע, נופים, ספורט, תחביבים, מקומות מסוימים ועוד, וכל שנדרש מאיתנו הוא לבחור את הרקע הרצוי וזו תחליף את הרקע במכשיר כל מספר שעות באופן אוטומטי בלי שנצטרך לעשות דבר.

קרא עוד:  כלים חדשים למלחמה בבריונות רשת ב-Instagram

האפליקציה מציעה מספר של קטגוריות שונות עם מספר רב של תמונות, אפשרות להעלות תמונות בעצמנו כדי לשתף עם חברים ואפילו לפתוח קטגוריה אישית. הדבר המגניב הוא אם התמונה שהעלנו הופיע לנו כרקע, היא תופיע בדיוק באותו הזמן גם אצל המשתמשים האחרים של האפליקציה (שבחרו באותה הקטגוריה).

להורדה לאנדרואיד

Sling

אפליקציית Sling היא סטארטאפ ישראלי חדש, שיאפשר לבעלי העסקים הקטנים לקבל תשלום בחיוב ישיר באמצעות אפליקציה במכשיר של הלקוח. כך, הלקוח אינו חייב לשאת עליו מזומן, ובד בבד גם אינו מסתכן במתן פרטי האשראי שלו לבעל עסק שאינו סומך עליו.

כל בעלי העסקים שהצטרפו כבר לתוכנית, עונדים על פרק כף ידם צמיד מיוחד אותו המשתמשים יצטרכו לסרוק בעזרת השימוש באפליקציה עצמה, על מנת לשלם לבעל העסק.  החיוב מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד אותו יזין המשתמש בכניסתו הראשונית לאפליקציה, שאף תפיק לו חשבונית שתשלח דרך המייל. לאחר הסריקה, יוכל המשתמש לבחור את גובה התשלום הרצוי בתבניות הקבועות מראש, או כל סכום אחר אותו יוכל להקליד באופו ידני. כחלק ממשק הניהול, יוכל המשתמש לצפות בכל היסטוריית התשלומים ששולמו דרך האפליקציה, מועדם וזמני החיוב שלהם. בעל העסק, מצדו, יוכל לצפות באמצעות האפליקציה בכל הלקוחות שהשתמשו בשרות על מנת לשלם לו. ארנק דיגיטלי בכל מקום.

הורדה בחינם לאנדרואיד

הורדה בחינם ל-iOS

פורסם לראשונה באתר מאקו

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.