בדרך כלל כאשר מושק מכשיר נייד חדש אנו זוכים לקבל קודם את הצבע השחור ואחרי כמה שבועות, במקרה הטוב או חודשים במקרה הרע  גם מהדורה בצבע לבן, על-מנת להתניע מחדש את העניין במכשיר. אך נראה שעם השקת הגלקסי אס 3 נזכה לראות תופעה הפוכה, בה הדגם הכהה יתעכב.

למרות שחלק מהמכשירים בצבע הכחול כבר מסתובבים בעולם (וגם במכירה המוקדמת), סמסונג החליטה לדחות את השקת המכשיר בצבע "כחול חלוק נחל" בשבועיים, שלושה שבועות. בחברה ציינו כי ההחלטה נבעה בעקבות "אי-עמידה בסטנדרטים הגבוהים של בקרת האיכות של החברה" מכבסת מילים תאגידית אשר לא מסגירה את טיב הליקוי שנתגלה, אך הבלוג Mobile Bulgria אשר הצליח להניח על מכשיר של החברה חושף את הליקוי המדובר וכי הערכות שסמסונג גרסה כ-600,000 כיסויים שכאלה עבור המכשיר.

במכשיר בצבע הכחול בעל הטקסטורה המוברשת והמבריקה ניתן להבחין, כאשר המכשיר מוחזק בזווית מסויימת, בפגם בצביעה אשר נראה כמו כתם לבן-שקוף על-גבי המכשיר, אשר כנראה נובע מתהליך הצביעה. אנו שמחים לראות שבחברה היו ערים לבעיה ומקווים כי הדבר יגרום רק לעיכוב קל בהשקה של הצבע הכחול, שכן הוא הצבע המועדף עלינו. בינתיים העיכוב לא ישפיע על הצבע הלבן שכבר מתחיל לזרום לארץ ולעולם במספרים גבוהים, וכפי הנראה מעט המכשירים בצבע הכחול שנמכרים עברו את הבדיקות ונמצאו תקינים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.