גוגל (Google) צפויה להכריז במסגרת אירוע החומרה שתערוך ב-9 באוקטובר על מסך חכם מתוצרת עצמית בשם Google Home Hub, שיצטרף לדגמים הקיימים של יצרניות כדוגמת לנובו (Lenovo) ו-LG וישלב בין שימושיות של רמקול חכם, ובין מסך צבעוני המסוגל להציג נתונים שונים ואף סרטוני וידאו. לדיווחים הרבים בנושא מצטרפת כעת הדלפה החושפת את עיצובו המלא של המכשיר כמעט מכל הצדדים, כמו גם צבע נוסף: שחור פחם (Charocal). 

מעבר לאישור נוסף לעצם קיומו של המסך החכם, מספקות התמונות המודלפות מידע נוסף: נראה כי מדובר במכשיר בעל מסך קטן יחסית (7 אינץ׳), ולעומת זאת רמקול גדול שעשוי להצטיין גם בניגון מוזיקה. בנוסף, נראה כי בניגוד לדגמים של יצרניות אחרות, בחרה גוגל שלא לשלב מצלמת וידאו במסך, וניתן יהיה להשתמש בו לצורך שיחות קוליות בלבד. לא ברור האם מדובר בקיצוץ שנעשה לצורך שמירה על תג מחיר נמוך יחסית (כ-149 דולרים לפי ההערכות), או שבגוגל מעוניינים למנוע מראש ביקורת לגבי חדירה לפרטיות בדמות מצלמה המסוגלת לתעד בכל עת את הנעשה בבית המשתמש.

במקביל להכרזה על ה-Google Home Hub, עמדת הטעינה המשולבת רמקול חכם נחשפה שוב. העמדה, שלפי השמועות תיקרא בשם Pixel Stand, יכולה להפוך גם את מכשירי ה-Pixel 3 למעין מסך חכם. בתמונות מפורטות חושפות שילוב בין צבעי לבן וכתום. גם במקרה זה, סביר להניח כי המטרה היא להציע למשתמשים אלטרנטיבה מוזלת למוצרים מקבילים מבית אמאזון (Amazon).