הגאדג'ט הבא יכול להיות מעולה גם עבור ילדים שאוהבים שעונים צבעוניים ונחמדים, וגם עבור הורים פרנואידים שרוצים לעקוב אחר ילדיהם: הכירו את hereO, שעון צבעוני לילדים שכולל בתוכו שבב GPS.

הרעיון מאחורי השעון הוא ברור: בשעה שהילד בטוח שקניתם לו שעון צבעוני ונחמד להשוויץ בו, אתם, ההורים, יכולים להיות רגועים שאתם במעקב אחר המקומות בהם הילד נמצא. בעזרת שבב GPS, כרטיס SIM ואפליקציה, ההורים יכולים לעקוב אחר המיקום של ילדיהם גם בזמן אמת.

מעבר לכך, השעון יוכל לשלוח התראה למכשיר החכם של ההורים, iOS או אנדרואיד, ולעדכן אותם כאשר הילד הגיע למקום מסוים אותו הגדירו מראש (בית או בית ספר), כך שההורים יוכלו לדעת שהילד הגיע בבטחה. יש גם התראה שמודיעה שמשהו לא בסדר עם הילד, ואפילו אחת שמעדכנת אתכם שהוא ניסה להוריד את השעון מהיד.

השעון, כשלעצמו, מציג רק את השעה, אך הוא צבעוני, נגד מים, כולל סוללה שתספיק ל-60 שעות, ויכול להתחבר למכשיר אנדרואיד או iOS. האפליקציה עצמה חינמית (כרגע רק ל-iOS, בקרוב גם לאנדרואיד), אך מנוי יעלה 4.95 דולרים לחודש. השעון החל כפרויקט מימון המונים במאי אשתקד, והצליח להכפיל את הסכום שנדרש (100 אלף דולרים). אלו שמימנו זכו לרכוש את השעון במחיר מוזל של 99 דולרים. מחירו הרגיל של השעון הינו 179 דולרים, איתו מקבלים הרוכשים גם מנוי לשלושה חודשי שימוש באפליקציה.