על פי דו"ח חדש של אפליקציית מבחני הביצועים AnTuTu המתפרסם היום, נחשפת רשימה מעודכנת של עשרת הטלפונים בעלי הדירוג הגבוה ביותר, עד למחצית שנת 2015. חלק מתוצאות הדו"ח היו צפויות למדי, וחלקן היו דווקא די מפתיעות. נזכיר, כי לפני כמה חודשים פורסם דו"ח דומה של החברה, וניתן להבחין כעת בכמה שינויים מעניינים, בדגש על המקומות הראשונים.

את הרשימה פותחים באופן די צפוי, באותו מקום בדיוק בו עמדו בדו"ח הקודם, מכשירי הדגל החדשים של חברת סמסונג, ה-Galaxy S6 ומקבילו ה־Edge, המתמקמים במקום הראשון והשני בהתאמה, ואולם, בעוד שהדגם הרגיל זכה לכ-67,520 נקודות, דגם ה־edge קיבל "רק" 63,910. אחר כך, במקום השלישי, נמצא הפאבלט של חברת Xiaomi ה־Note Pro אשר תפס את מקומו של מכשיר הדגל החדש של חברת HTC, ה־One M9, אשר צנח מהמקום השלישי בדו"ח הקודם אל מתחת לחמישייה הפותחת, ומדורג כעת במקום ה-6.

במקום הרביעי, מגיע מכשיר פחות מוכר מאת יצרנית התוכן הסינית LeTV, ה־One Pro אשר מקבל 56,656 נקודות. את המחצית הראשונה של הרשימה סוגר המכשיר Z9 מבית ZTE המתמקם במקום החמישי עם כ-53,652 נקודות. ארבעת המכשירים שסוגרים את העשירייה מהמקום השביעי אל האחרון בהתאמה הם: ZTE Nubia Z9 Max, LeTV 1, Samsung Galaxy S5, Google Nexus 6.