רוני לישצ'ינסקי, מנכ"ל hallo. צילום: יוני מלכא

ספקית השיחות הבינלאומיות החדשה "Hallo 015" כינסה הבוקר מסיבת עיתונאים בה הכריזה על  כניסתה לתחום הסלולר ועל מיזוגה עם המפעיל הסלולרי "Five", מפעיל חדש בשטח.

חברת התקשורת Hallo 015 שהחלה לפעול בישראל בתחילת השנה והציעה שירותי שיחות לחו"ל  במחירים זולים שהיוו תחרות קשה לחברות דומות כגון Netvision 013 , smile 012  ועוד. כעת החברה הודיעה כי תמכור דקות שיחה, SMS, וחבילת אינטרנט סלולרי אך לא תמכור מכשירי סלולר. בהשקה הבוקר פרסמה את מחירי החבילות שתמכור שבראשם עומדת חבילת שיחות וסמסים ללא הגבלה ב-99 שקלים בלבד לחודש. החברה פרסמה גם כי כל המנוי לחבילת השיחות והמסרונים ללא הגבלה יהיה זכאי לרכישת חבילת אינטרנט סלולרי, גם כן ללא הגבלה ב-19.90 שקלים לחודש. כדי להירשם לשירותי החברה נדרש כרטיס SIM שעליו תשלמו באופן חד פעמי 116 שקלים, (יקר יותר בהשוואה למפעילת הסלולר מבית רמי לוי שגובה על כרטיס הסים 40 שקלים, גם כן באופן חד פעמי).
רוני לישצ'ינסקי, מנכ"ל hallo. צילום: יוני מלכא

החברה רכשה ומיזגה את שירותיה עם חברת Five שגם היא החלה לפעול בזמן האחרון ובעלת הסכמי אירוח על אנטנות של חברות פלאפון ופרטנר.חברת הלו תמשיך כמובן לשווק את דקות השיחה מחו"ל כאשר מחירם עומד על 1.5 שקלים לדקת שיחה, 0.5 שקלים לסמס, וכן 8 שקלים בעבור כל מגה-בייט גלישה מחו"ל.

רגע לפני שאתם רצים לעמדות המכירה, נגיד כי שירותי הסלולר בחברה עדיין לא פעילים ואלה יחלו לפעול בשבועות הקרובים. ללא ספק מדובר בחבילה משתלמת שכולנו נקווה שתגרום לשאר חברות הסלולר הגדולות להוריד מחירים. האם זה אכן ללא הגבלה כפי שהם אומרים או שיש כאן קאץ', את זה עוד מוקדם לדעת. מה אתם חושבים? משתלם?

קרא עוד:  מיקרוסופט תאפשר לענות ולהוציא שיחות בטלפונים ממחשבי Windows 10

עדכון: גם פלאפון וגם אורנג' טוענות כי להלו 015 אין עימם הסכם, אולם בהלו טוענים שכן. ומי צודק?