סלקום tv הכריזה על הצטרפות התכנים של HBO לשירות הטלוויזיה שלה. החל מיוני הקרוב יוכלו לקוחות סלקום tv ליהנות מכל קטלוג הסדרות והתוכניות של HBO ובו הסדרות הנוכחיות, סדרות הספרייה של HBO וכל הסדרות החדשות שתפיק בשנים הקרובות.

כל הסדרות החדשות והעונות החדשות של המותגים האהובים יעלו בשירות בסמוך לשידורן בארה"ב, ביניהן העונות החדשות של "משחקי הכס", "ויפ", "Westworld", "לא בטוחה", "גירושים", "עמק הסיליקון" ועוד ועוד.

לקוחות סלקום tv ייהנו במהלך השנה הקרובה והשנה הבאה גם מההפקות המסקרנות של HBO  הנכתבות ומצטלמות בימים אלה: "חפצים חדים" המיני סדרה החדשה והמדוברת בכיכובה של איימי אדאמס, הסאגה המשפחתית החדשהSuccession    וסדרת הדרמה החדשה והמדוברת (אך נטולת השם עדיין…) של יוצר "עמוק באדמה" אלן בול בכיכובם של הולי האנטר וטים רובינס.

העסקה החדשה מביאה לסלקום tv גם את הקטלוג המלא של HBO הכולל את תכני הספרייה של המותג. ספרייה זו תכלול בין היתר את הפקות התעודה היוקרתיות של HBO, הסרטים והמיני סדרות שהפיקה וכמובן גם את סדרות הדגל שלה: "ליל המקרה", "שקרים קטנים גדולים", "אוז", "הסופרנוס", "עמוק באדמה", "אימפריית הפשע", "הסמויה" ועוד.

סלקום tv מוסיפה לשירות את קטלוג HBO במסגרת הצעת המחיר הקבועה של 99 שקל לחודש ללא עלות נוספת עבור לקוחותיה.

יניב גרינוולד, סמנכ"ל הטלויזיה בסלקום: "אנו שמחים להשיק את כל מגוון התכנים  מבית התוכן המוביל HBO. סלקום תמשיך להביא את התכנים הטובים בעולם ולשמר את המחיר הנמוך ביותר בשיטת הכל כלול וללא תוספת מחיר."

קרא עוד:  מסמכי פטנט חושפים: סמסונג עובדת על משקפי מציאות רבודה

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.