מוגלוגים, עולם הקסמים זקוק לעזרתכם. ניאנטיק (Niantic), אולפן הפיתוח שאמון על להיטי המציאות המועשרת Pokémon GO ו-Ingress, פרסם פרטים נוספים אודות Wizards Unite, משחק המציאות המועשרת שמפגיש בין עולם המוגלוגים לעולם הקוסמים ביקום הארי פוטר.

על פי הודעת החברה מדור במשחק בו עולם הקוסמים חווה אסון גדול שגרם לפיזור של עצמים קסומים, יצורים שונים ואפילו זכרונות ברחבי העולם. בדומה ל-Pokémon GO, על השחקן לטייל בעולם האמיתי ולמצוא את העצמים, היצורים והזכרונות הללו.

המשחקיות עצמה נראית מעט שונה. נגד יצורים ואויבים שונים יהיה ניתן להטיל קסמים וזאת על ידי ציור צורות עם האצבע על המסך. כן ניתן יהיה להשתמש בשיקויים שונים אותם ניתן יהיה לאסוף בביקור בפונדקים וציוני דרך. בנוסף בזכות שילוב של תמונות מציאות מועשרת השחקנים יוכלו לבקר בציוני דרך מפורסמים מעולם הקסמים וזאת על ידי מעבר דרך שערים מיוחדים שיופיעו בעולם האמיתי.

בנוסף, המשחק יכלול גם את האפשרות לשחק עם שחקנים נוספים ולהילחם ביחיד נגד אויבים חזקים מאוד.

אך בניגוד ללהיט הקודם של החברה, נראה כי המשחק המתרחש בעולם של הארי פוטר מעט עמוק יותר וכולל גם מאפיינים של משחק תפקידים: מהאפשרות לבחור בתפקיד מסוים בעולם הקוסמים ועד האפשרות להשקיע נקודות ניסיון ברכישת מיומנות חדשות או בפיתוח קיימות.

כרגע טרם נמסר מניאנטיק תאריך השקה למשחק אך היא מאפשרת למשתמשי אנדרואיד לבצע רישום מוקדם למשחק שיקנה לו גישה מוקדמת.

וידאו: כך נראה Wizards Unite

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.