בין אם זה כפתורי מגע או כפתור לחיצה, הכפתורים שקיימים בכל מכשיר ומכשיר המבוסס על מערכת האנדרואיד אפשרו לנו לבצע מספר פעולות בזריזות, כמו חזרה למסך הבית, חיפוש מהיר, פתיחת תתי תפריטים וכפתור החזרה. מערכת האנדרואיד 4.0 ומכשיר הגלקסי נקסוס שיושק בחודש הבא מביאים לראשונה קונספט חדש של מכשיר אנדרואיד ללא כפתורים פיזיים, ובמקום זאת, הכפתורים יהיו כחלק ממסך המגע ממש בדומה לטאבלטים מבוססי Honeycomb ויתחלפו בהתאם לאפליקציה המוצגת. אך מה קורה לגבי המכשירים הנוכחיים שיקבלו עדכון? האם הכפתורים יעבוד? דובר גוגל העולמית ענה לשאלה החשובה הזו:

“ל-ICS אכן יש כפתורי מגע כחלק ממשק המשתמש אבל לא תמיד. אם ישנו מכשיר עם כפתורי חומרה, כפתורי המגע שבממשק לא יהיו שם, וכפתורי החומרה יפעלו כפי שאתם מצפים מהם… כפתור החזרה ומסך הבית יפעלו כמצופה, כפתור החיפוש יפעיל את ווידג’ט החיפוש וכפתור התפריט יציג את האפשרויות של המסך הנוכחי”.

אז הנה לנו תשובה מלאה (והגיונית) מפי גוגל, כך שאם ברשותכם מכשיר אנדרואיד כיום ואתם מצפים לעדכון ICS שיגיע אליכם מתישהו בזמן הקרוב, אין מה לדאוג וכפתורי החומרה יפעלו כשהיו, וכפתורי המגע שבממשק המשתמש לא יופיעו כלל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.