אפליקציית המסרים המידיים של גוגל (Google) קיבלה עדכון גדול עם עיצוב חדש, שיפורים ברשימת אנשי הקשר ויצירת הודעה וגם תמיכה טובה יותר ב-Android Wear

אפליקציית ה-Hangouts בגרסה 4.0 עברה שוב, ליטושים שונים המותאמים לשפת ה-Material Desing, והיא יותר רספונסיבית, כלומר מותאמת ומשתנה בהתאם לצורך ולשטח המסך. כמו שאר יישומי גוגל, נוסף כעת כפתור מהיר (+) לפתיחת שיחה או צ’אט קבוצתי בזריזות, ישנה תמיכה ב-MMS באמצעות Google Voice וגם הוספת קבצים במהירות.

בגוגל עוד אומרים כי היא כעת מהירה וזריזה יותר, כך ש-Hangouts נטענת ומגיבה טוב יותר מקודמתה וגם צורכת פחות משאבים וכך גם סוללה. בנוסף, ישנה אפשרות כעת לשלוח הודעה דרך שעוני ה-Android Wear באמירת הפקודה “Ok Google, send a Hangouts message” לשעון החכם זאת מלבד בצפייה בהודעות קיימות או ציור על גבי מסך השעון וכן הוחזרה התמיכה בכתיבת סטטוס מותאם אישי בפרופיל.

האפליקציה תהיה זמינה בקרוב להורדה בחנות ה-Google Play ותופץ בהדרגה למכשירים בשבועות הקרובים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.