המילטון, היבואנית הרשמית של מכשירי שאומי (Xioami) הודיעה על השקת שני מכשירים נוספים של החברה: Redmi 4 ו-Redmi 4A, שני מכשירים שמיועדים לחלק התחתון של שוק הביניים ולשוק הכניסה שמציעים מסך בגודל 5 אינץ' וזאת בניגוד לסדרת ה-Note של החברה שמציעה מסכי 5.5 אינץ' ומוכוונת למרכז שוק הביניים. בנוסף גם שני המכשירים הללו מוצעים עם אחריות בת 5 השנים שמעניקה המילטון למכשירי החברה.

המסך של Redmi 4 מציע רזולוציית FHD, והוא מבוסס על מעבד Snapdragon 625 של קוואלקום (Qualcomm) שמציע שמונה ליבות Cortex-A53 במהירות 2 ג'יגה-הרץ. זיכרון העבודה של המכשיר הוא 3 ג'יגה-בייט, ונפח זיכרון האחסון המובנה הניתן להרחבה עומד על 32 ג'יגה-בייט. יש לו מצלמה אחורית עם חיישן בגודל 13 מגה-פיקסל וקדמית בגודל 5 מגה-פיקסל, הסוללה של  המכשיר מציעה נפח עבודה של 4,100 מילי-אמפר/שעה, ובמכשיר המסוים הזה יש גם חיישן טביעת אצבע. המכשיר תומך בסים כפול, והוא מגיע מהקופסה עם אנדרואיד6.01. מחירו בישראל יהיה 1,199 ש"ח.

Redmi 4A הוא מכשיר פשוט יותר בכל ההיבטים לעומת Redmi 4. הוא מגיע עם רזולוציית HD בלבד, והמעבד הראשי שלו הוא Snapdragon 425. זיכרון העבודה המוצע במקרה של 4A הוא 2 ג'יגה-בייט וזיכרון האחסון המובנה נפחו 16 ג'יגה-בייט, כשכגם במקרה הזה ניתן להרחיבו בעוד 128 ג'יגה-בייט לכל היותר. המצלמות זהות, אבל הסוללה קטנה יותר ומציעה נפח עבודה של 3,125 מילי-אמפר/שעה. המחיר בהתאם: 799 ש"ח.

שני המכשירים מגיעים עם הממשק הקנייני של החברה MIUI 8.