מיקרוסופט הכריזה רשמית על Halo Online, שיביא סוף סוף את המשחקיות של Halo למחשב. המשחק משתמש במנוע של Halo 3 ויתרחש מיד לאחר האירועים של המשחק השלישי. הוא יכיל נשקים ורכבים קלאסיים ומפות אהובות, וכמובן – שליטה עם מקלדת ועכבר. קרבות המולטיפלייר יחזיקו בין 4 ל-16 שחקנים.

בההצצה הראשונה שנחשפה השבוע, ניתן לראות את המשחקיות של הכותר החדש. מהסרטון אפשר לראות שהמשחק, שיופץ במודל Freemium יש לציין, נאמן מאוד ל-Halo 3 – גם במפות וגם ברכבים ונשקים, אבל אנחנו עדיין תוהים על מה בדיוק נצטרך לשלם והאם מודל התשלום יהיה הוגן או לא.

Saber Interactive, הסטודיו שהיה שותף בפיתוח Halo: Combat Evolved Anniversary ו-Halo: The Master Chief Collection יוביל את הפרויקט הזה, כרגע המשחק יופץ ברוסיה ולא ידוע אם הוא יגיע ומתי לאזורים אחרים בעולם.

http://www.youtube.com/watch?v=WZyuyiQVM8Y&feature=youtu.be

Halo 5: Guardians מגיע ל-Xbox

משחק היריות מגוף ראשון Halo 5: Guardians התחיל להניע לאחרונה את מכונת ההייפ והשיק בשבועיים האחרונים קמפיין מסתורי שנקרא "צודו את האמת". הקמפיין הגיע לשיאו עם שידור פרק סיום העונה של "המתים המהלכים" אתמול בארה"ב, שבמהלכו שודרו שתי פרסומות ל-Halo 5 – אחת שמתמקדת במאסטר צ'יף הותיק והשניה שמתמקדת בג'יימסון לוק (Jameson Locke), צייד ראשים שמחפש את הצ'יף. מה שלא ברור זה מי כאן הצייד, ומיהו הניצוד? מי הנבל, ומיהו הגיבור?

http://www.youtube.com/watch?v=tHQiYPiNVEE&feature=youtu.be

שני הטריילרים הביאו איתם בשורה נוספת – תאריך היציאה של המשחק, שכצפוי,  יגיע אלינו לקראת סוף השנה, ב-27 לאוקטובר, וינסה להתחרות עם כותרי ענק כמו Battlefront 3 ו-Call of Duty 2015 בתקופה החמה והעמוסה של השנה.

קרא עוד:  מיקרוסופט: חשבונות Xbox Live שלא בשימוש עלולים להיסגר

פורסם לראשונה באתר Vgames