מסכים דקים ושקופים בדרך כלל מאפיינים עיצובי קונספט וסרטי מדע-בדיוני, אך הבדיוני הפך למציאות ובתערוכת IFA, מדגימה חברת Haier, אשר מזוהה בארץ עם מסכים במחיר עממי, אבטיפוס של מסך בעל פאנל שקוף.

בניגוד ללפטופ בעל המסך השקוף שהציגה סמסונג שנה שעברה בתערוכת CES בגודל 14-אינצ', מציגה לנו Haier מסך טלוויזיה דק במיוחד בגודל 22-אינצ', בעל מסגרת ממתכת בעלת פאנל OLED שקוף במרכז. המסך ברזולוציה של 1680×1050 ועל-פי בריאן הייטר (Brian Heater), כתב הבלוג הטכנולוגי Engadget המסך נראה חד אם כי הצבעים לא בלטו במיוחד – אך זה בסדר מכיוון שהמסך לא מיועד להחליף את הטלוויזיה אשר בביתכם אלא נועד על-פי החברה יותר לבעלי עסקים ולשמש להצגת פרסומת ותמונות אשר יוכלו לראות משני צידי המסך.

כמו-כן מכיוון שמדובר באב-טיפוס טרם הוכרז המחיר המשוער או תאריך ההשקה. אבל תודו שזה נראה מיוחד. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.