חברת האלקטרוניקה הסינית Haier וניופאן הנציגה בישראל, השיקו בארץ טלוויזיה המשלבת לראשונה מחשב פנימי או קונסולת משחקים כחלק מהמסך. בעזרת המחשב תוכלו גלוש באינטרנט, לצפות בסרטים, לכתוב מיילים והכל דרך המסך. המחשב המוטמע מאחור, כולל מעבד Atom Z530, זיכרון 1GB RAM DDR2 ו-8GB לאחסון נתונים על גבי זיכרון Compact Flash הניתן להרחבה. למחשב 6 חיבורי USB המאפשרים חיבור לכונני Flash, דיסקים קשיחים, עכבר ומקלדת ועוד.  אם תבחרו את קונסולת המשחקים, תקבלו עימה שני שלטים אלחוטיים המתפקדים כבקרי תנועה המזהים ומגיבים לתנועת המשתמש (בדומה ל-Wii). מספר משחקים כלולים בערכה ובניהם טניס, מכוניות מירוץ, באולינג, גולף, ריקוד ודייג.

ירון צפדיה סמנכ"ל ניופאן מציין כי “Haier עושה הכל על מנת לעמוד בדרישות הצופים וההתפתחויות הטכנולוגיות. החברה הפכה את מכשיר הטלוויזיה למרכז בידור של ממש המתאים לכל אחד במשפחה ולצרכיו השונים.”

צביקה שיינפלד, סמנכ"ל השיווק של ניופאן מציין כי “אנו נמצאים בעידן של ה- screenagers. והקהל היום מקבל למעלה מ – 140 ערוצים בטלוויזיה עם יכולת שליטה על הפריים-טיים האישי שלו ועם יכולת ניווט בצריכת התוכן דרך מסך המחשב, הסלולר או מסך הטלוויזיה. הסדרה החדשה אשר מושקת היום ממזגת את המחשב עם הטלוויזיה ובעצם מאפשרת להנות משני העולמות במכשיר אחד” הוסיף שיינפלד.

הטלוויזיה תומכת ב-Full HD ותגיע בגדלים של 26, 32, 37, 42, 46 ו-55 אינצ’. מחירה יעמוד על 2,990 שקל בעבור 32 אינצ’, 3,990 שקל בעבור 37 אינצ’ ו-5,490 בעבור 42 אינצ’. למעוניינים בתוספת של המחשב ישלמו עוד 1,990 שקל ובעבור הקונסולה 300 שקל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.