פרויקט חדש של חברת עיצוב בשם breffo, שמבוצע כעת בשלב של גיוס כספים באמצעות מימון המונים דרך אתר Kickstarter, מבטיח ליצור מעמד אוניברסלי גמיש שאמור להתאים לשימוש עם כל טלפון חכם ו/או טאבלט שנמצא שם בחוץ.

המעמד, שמיוצר מסוג של פלסטיק שמכונה פוליפרופילן שכלול בו גם מעט מתכת איכותית גמישה באיכות בריטית, כפי שמספרים בעלי הפרויקט, ניתן להנחה בכיס כשהוא לא בשימוש, ואז כשצריך אותו פשוט מפתלים ומסובבים אותו כך שהוא יאפשר להעמיד כל טלפון/טבלט בצורה יציבה על השולחן או כלמשטח אחר, ויאפשר לקרוא בנוחות. זה הכל, וזה פשוט מאוד, וזה אמור להתאים, פחות או יותר לכל טלפון שנמצא בשוק.

הפרויקט, שגיוס הכספים עבורו יסתיים ב-6 בנובמבר, כבר צבר נכון לכתיבת שורות אלו קצת יותר מ-10,000 דולרים מתוך ה-24,000 הדולרים המבוקשים, והשקיעו בו כבר כ-475 אנשים.

המעמד יוצע בסופו של דבר בשלל צבעים, כולל ירוק, סגול, תכלת וורוד. עבור האנשים שישקיעו כספים בפרויקט, תלוי ברמת ההשקעה, מייחדת החברה מעמדים בצבע אודם, כסף ושמפניה מוזהבת. כמו כן, ברמת השקעה מסוימת, תציע החברה גם התקנים שממוספרים כמהדורה מוגבלת מ0-1 עד 250. כך או כך, דמי המשלוח לארץ, עבור מי שירצה להבטיח לעצמו מעמד כזה כבר עכשיו, נעים בין 11 ל-16 דולרים.