אם גם אצלכם הטריילר של GTA V שנחשף בסוף השנה שעברה (בהמשך) עורר ציפיות רבות, נספר לכם שכנראה נאלץ לחכות קצת יותר ממה שחשבנו עד שנוכל לשחק במשחק, כך עולה מדיווח של Sterne Agee. על פי הדיווח שכולל מידע שהתקבל מרשתות השיווק, GTA V יגיע למדפי החנויות רק בשנה הבאה.

המשחק, לכשייצא, אמור לעורר התלהבות רבה, וכמו קודמו, GTA IV, צפוי גם הוא לשבור שיאי מכירות. למה אם כך רוקסטאר תעכב את המשחק? על פי הדיווח, קיימות שני סיבות. הסיבה הראשונה נשמעת תמוהה במקצת, לפיה הכותר עלול להדחות מכיוון שרוקסטאר לא תרצה להתמודד מול הלהיטים הגדולים של עונת החגים, כמו Call of Duty, Battlefield או Assassin's Creed, אולם GTA V יכול לתת קרב רציני לשאר המתחרים הגדולים שלו, ואין לרוקסטאר ממה לחשוש בנושא הזה.

הסיבה השנייה נשמעת הגיונית יותר: ה-Wii U של נינטנדו צפוייה לצאת בעוד מספר חודשים, ועל פי ההערכות הקונסולה תצבור נתח שוק גדול בתקופה בה היא תצא, דבר שיצדיק פיתוח משחק נוסף מסדרת GTA לקונסולה. האם ייתכן שבפעם הראשונה המשחק האחרון של חברת רוקסטאר יפותח עבור קונסולה של נינטנדו? בהחלט הגיוני, בהתחשב בכוח הגדול שה-Wii U מציעה. (מקור)

Grand Theft Auto V, הטריילר