הכישלון של פלטפורמת Games for Windows Live ממשיך לגבות סוג של קורבנות. הפעם זה תורו של הכותר GTA IV לסבול סגירת שירותי הרשת המקוונים של מיקרוסופט (Microsoft). מכיוון שהוא תלוי בפלטפורמה, שחקני המחשב האישי לא יכולים עוד לרכוש את המשחק המוערך של רוקסטאר (RockStar) באמצעות Steam.

Games for Windows Live, פלטפורמת המשחקים נועדה להציע למשתמשי Windows מקום מאוחד לרכישה של משחקים, ניהול רשימת חברים, הודעות מיידיות, רשימת הישגים ועוד תחת המטרייה של מיקרוסופט. למרות שהיו לא מעט כותרים גדולים שאימצו את הפלטפורמה, היא לא נחלה הצלחה והפסיקה את פעילותה ב-2013.

GTA IV עדיין תלוי ברכיבים של הפלטפורמה, ולכן יש להשתמש במפתחות בכדי לתת למשתמשים חדשים גישה. אך על פי דובר של המפיצה "הדבר אינו אפשרי עוד" ולכן לא ניתן למכור עותקים חדשים לגמרי. השינוי לא משפיע על משתמשים שכבר רכשו את המשחק.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.