העולם המקוון של המשחק הפופולרי GTA כבר הפך מזמן לגוג ומגוג וכל שחקן עושה שם מה שהוא רוצה, אבל הסיבוב האחרון נראה עקוב מדם. אלה שמסתובבים ברחובות Los Santos נמצאים בתקופה האחרונה בעיצומה של מלחמה גדולה הכוללת חייזרים ירוקים וסגולים.

לפני מספר שבועות פורסמו ברדיט פוסטים על חייזרים ירוקים שנוהגים ברחבי העיר של GTA Online, כשזמן קצר לאחר מכן פורסם ברשת TickTok סרטון נוסף של שחקנים הלבושים בתלבושת חייזר ירוק כשהם יוצאים מהרכב עם אלות בייסבול ותוקפים שחקנים אחרים. הדבר כך נראה סחף שחקנים נוספים ולאחר מכן הופיעו יותר ויותר כנופיות ירוקות שתוקפות והורגות שחקנים אחרים עם סרטונים ברשת המתויגים בתגית greenvspurple.

אבל לא כולם היו מרוצים מהעובדה שיש כנופייה שלוקחת את השליטה בעיר והתאגדות חדשה החליטה להחזיר מלחמה לחייזרים הירוקים. כך נוצרו קבוצות הלבושות בתחפושת של חייזרים סגולים שכל מטרתם היא להרוג את הירוקים ולהחזיר את המצב לקדמותו. מהרגע שהכנופיה הסגולה קמה, המלחמה התחילה באופן רשמי ואפילו רוקסטאר הצטרפה לעניין ומציעה אפשרות לזכות בתלבושת שכזו בחינם.

מי שנכנס בימים אלה ל-GTA Online ימצא את עצמו באמצעם שדה קרב בין שתי הקבוצות כשבניהן יש גם כמה שחקנים שתפסו את תפקיד השוטרים ומנסים להפסיק את מלחמת הכנופיות. כרגע ניראה שהקבוצה הירוקה היא גדולה יותר אך הסגולים גדלים מיום ליום וכך הקרב ממשיך בלי סימן לסופו כרגע. מה יוביל לסיום המלחמה ומתי? אף אחד לא יודע.

כתב: רועי באולוה ופורסם לראשונה באתר Vgames