מדובר על אפליקציה חינמית ל IOS למשלוח הודעות . SMS במקרים שונים ומגונים בהם אנו רוצים לשלוח הודעות בתפוצה גדולה כגון: חגים, הזמנה למסיבות , להגיד תודה על השתתפות באירוע או מתנה, הולדת תינוק…. ובעוד מקרים רבים.

למשתמשי iOS עד היום היו שתי אפשרויות: או לשלוח הודעה אחת כללית לכולם או להתחיל לרשום (להעתיק, לערוך ולשנות) הודעה אחר הודעה.

בעזרת Greet & Send ניתן פיתרון קל ומהיר לבעיה:  האפליקציה מאפשרת לרשום הודעה אחת בקלות ומהירות ולהפיץ אותה לאנשים רבים. הייחוד של האפליקציה הינו שניתן להוסיף את שם הנמען לגוף ההודעה באמצעות סימון המיקום, שמוחלף בשם הנמען לפי רשימת אנשי הקשר.

מעכשיו בעזרת Greet & Send ניתן לשלוח הודעות לקבוצות גדולות עם התייחסות אישית. כל נמען מקבל הודעה אישית שנראית כהודעת SMS רגילה, שם האפליקציה אינו מוזכר וכן הנמען אינו רואה שההודעה נשלחה לעוד אנשים.

בנוסף, במקרים מסוימים אנו רושמים הערות באנשי קשר ליד שם הנמען (אבי מהעבודה, יוסי מהלימודים וכדומה), האפליקציה מציגה את ההודעה לפני השליחה ומאפשרת לערוך, לשנות ולמחוק הערות מהסוג הזה.

להורדה

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.