למי מאיתנו אין את החבר הזה, בן הדוד הזה או השכן הזה שעובד מהבית. בהתחלה כשאנו שומעים שזה מה שהוא עושה אנחנו לא ממש מאמינים שהוא באמת מתפרנס מזה, אבל עם הזמן וכשרואים שהבן אדם חי ברמת חיים סבירה ומעבר לזה, אי אפשר להתעלם מזה שהוא כנראה אומר את האמת והוא באמת יושב בבית ועובד במשרה.

יש את אלו שעוד מספרים לעצמם ש"בטח ההורים שלו עשירים והוא חי על חשבונם" או "בטח נפלה עליו איזו ירושה של איזה דוד ערירי, וזה מה שמחזיק אותו" אבל רובינו בשלב מסוים מאמינים שכן, יש באמת אנשים שחיים את החלום. הם קמים בבוקר, מחליטים באילו שעות הם יעבדו, הם עושים דברים אחרים בבית שחשובים להם ואז, ברגע אחד הם פותחים את הלפטופ או מדליקים את המחשב, הופ… הם במשרד.

אז כן, זה אפשרי וזה לא חלום שרק אחרים מגשימים. כל אחד יכול לעבוד מהבית במגוון תחומים. זה אחד הדברים המדהימים שהעידן המודרני נתן לנו, את היכולת לעבוד מכל מקום בעולם (ולאו דווקא מהבית) כשכל מה שאנחנו צריכים הוא מחשב וחיבור לאינטרנט.

אבל איך באמת מגיעים למצב בו עובדים מהבית ומתפרנסים טוב? עוברים קורס עיצוב גרפי מקצועי, איך אפשר לפתח קריירה, להתקדם ולהגדיל כל הזמן את ההכנסה כשיושבים מול מחשב? יש לזה כמה תשובות אבל העיקרית שבהן היא – כשעובדים כמעצבים גרפיים!

להיות הייטקיסט בפיג'מה…

מכירים את אלו שעובדים בחברות הייטק נחשבות, מרוויחים מצוין ועובדים בתנאי עבודה שרובינו לא מצליחים אפילו לדמיין? בטוח אתם מכירים לפחות אחד כזה. אבל הם לא מספרים את כל האמת, לא הכל נוצץ ולא הכל ורוד. מה למשל? שעות העבודה הרבות שעובדים במשרד, שעות עבודה שיכולות לא פעם להיכנס גם לשעות הקטנות של הלילה. ברוב הימים אין את האפשרות להגיע הביתה בשעה סבירה, מה שיוצר לחצים בבית ולא תמיד שווה את השכר והתנאים המפנקים.

אבל מסתבר שאפשר להיות הייטקיסט גם מהבית. כן, אפשר לעבוד בחברות הייטק כשכירים או לתת שירות כפרילנסרים עצמאיים בלי לצאת מדלת הכניסה. איך עושים את זה? כשמספקים שירותי עיצוב גרפי זה אפשרי. אין היום חברה או עסק שלא צריכים שירות כזה, וחברות הייטק במיוחד.

קרא עוד:  המילטון הוסיפה את Redmi Note 8 לרשימת שאומי בישראל

גרפיקה איכותית – המתכון להצלחה!

אז למה חברות הייטק צריכות בכלל להעסיק מעצבים גרפיים? ואם כן, למה הן מעסיקות (לא תמיד אבל בלא מעט מקרים) גרפיקאים מהבית ולא במשרד? נתחיל מהשאלה הראשונה. והתשובה היא… כי הכל היום ויזואלי. נקודה. לא משנה איזה מוצר החברה מפתחת, היא צריכה לשווק אותו. לא משנה כמה הוא יהיה יעיל ומשנה חיים עבור המשתמשים, הוא חייב להיות מוצג בצורה מפתה. אם הוא לא יהיה מפתה, לא ירכשו אותו והוא גם לא יעשה רושם על ספקים, משקיעים או כל אחד אחר שנוגע לעניין.

כך גם בשירותים שחברת ההייטק מספקת. אם הם לא יוצגו ויזואלית ברמה גבוהה, החל בלוגו דרך החומרים השיווקיים וכלה אפילו במראה החשבוניות, הם לא יעוררו עניין או שיעוררו עניין מופחת הרבה יותר. חברות הייטק כמו כל עסק אחר צריכות גם לשווק את עצמן, הן חייבו להפיק לא מעט חומרים שיווקיים ובלי גרפיקה ברמה גבוהה זה לא יעבוד, בעיקר בעולם תחרותי וויזואלי כמו היום.

אבל למה להן להעסיק מהבית ולא מהחברה עצמה? יש אם כן לא מעט חברות שכן מעסיקות את המעצבים הגרפיים כמו כל עובד אחר במשרדי החברה עצמה, אבל יש גם לא מעט חבורת שעובדות אחרת. הן עושות את השיקולים הכלכליים שלהן שנוגעים לגודל המשרדים שלהן, לתשלום על נסיעות ועל אוכל ופרמטרים אחרים שנלקחים בחשבון, והתוצאה היא – העדפה להעסיק עובדים מהבית, תוך מעקב צמוד כמובן אחר ההספק שלהם.

בשביל להיות מעצבים גרפיים צריך דבר אחד…

לעשות קורס עיצוב גרפי! קורס עיצוב גרפי מתחלק לכמה דברים. קודם כל יש את התוכנות הגרפיות, תוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין וכמובן פוטושופ המוכרת לכולם. בלי התוכנות אי אפשר באמת לעצב וצריך להכיר אותן על בוריין ולדעת להשתמש בכלים הרבים שהן מציעות. קורס עיצוב גרפי הוא גם לא מעט תיאוריה סביב עולם הגרפיקה. יש חוקי גרפיקה ויש קומפוזיציה, יש תרת הצבעים ויש עוד לא מעט חומר תיאורטי שצריך לדעת. בשביל להיות מעצב גרפי לא מספיק לדעת את הטכניקות השונות אלא צריך לחיות ולנשום גרפיקה על כל חלקיה, וכאן בדיוק נכנסת מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי.

קרא עוד:  מחירו של OnePlus 7t בישראל נחשף, יושק בסוף החודש

מכללת סולו – לחיות ולנשום גרפיקה

בשביל להיות גרפיקאי אם כן לא מספיק לדעת את טכניקות העבודה. צריך לחיות את התחום ובדיוק בשביל זה קיימת מכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, המכללה שהביאה לעולם את בשורת האונליין. מה זה אומר? זה אומר שבדיוק כמו בשיעור פרטי פיזי, המורה והתלמיד נפגשים אבל באופן וירטואלי. לא, זה לא עוד סרטון וידאו ולא עוד לימודים בהתכתבות, אלא הדבר האמיתי ממש. מה זה הדבר האמיתי? הדבר האמיתי זה תוכנה שמחברת בין מחשבו של המורה ומחשבו של התלמיד וכל אחד רואה את השני, מדבר עם השני ויכול לשלוט על המחשב של השני.

קורס עיצוב גרפי במכללת סולו לא דומה לאף קורס אחר. זה הקורס הנוח ביותר ללמוד בו, זה שלא צריך בגללו להפסיד שעות עבודה, לא צריך בגללו לנסות "לרדוף" אחר שאר התלמידים אם מפספסים שיעור כלשהוא (כי לא מפספסים, פשוט דוחים אם לא יכולים) ובעיקר, לא צריך לצאת מהבית. הנוחות הזו באה לידי ביטוי בביקוש הרב שהקורסים של מכללת סולו מייצרים, אבל יש לביקוש הזה עוד סיבה והיא… ההכנה לעולם העבודה.

מה זה אומר? זה אומר שבמכללת סולו נותנים דגש על הכנת תיק עבודות מרשים ומקצועי. בעולם הגרפיקה תעודות ותארים לא משחקים תפקיד, אלא תוצאות בפועל. במכללת סולו כל תלמיד מכין תיק עבודות כזה, שהוא יוכל מיד התום הלימודים לחפש עבודה ויהיה לו מה להראות. במכללת סולו עושים הכל על מנת לכוון את התלמיד, כדי שהוא יוכל להשתלב בתעשייה מהר מאוד. אם התלמיד רציני מספיק והוא עם רעב להצליח, אין סיבה שזה לא יקרה, לפחות מבחינת מכללת סולו שעושה הכל, אבל הכל, בשביל להכין את התלמידים לעולם שבחוץ.

אז אם אתם מחפשים קורס עיצוב גרפי, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. למה? כי זה יחזור אליכם ובגדול, ואז כבר אי אפשר יהיה לשנות. כך גם הלימודים במכללת סולו, הם חוזרים ובגדול לתלמידים, שרבים מהם נשארים בקשר עוד שנים רבות עם צוות המכללה בשל הוקרת התודה על ההצלחה שלהם.

אם גם אתם רוצים להצליח בעולם הגרפיקה, אם גם אתם רוצים להשתלב במקום עבודה עם תנאים מעולים או להגשים את החלום ולהיות עצמאיים, מכללת סולו מציעה לכם את זה ובתוך כמה חודשים. מאות תלמידים לא טועים, בטח אם הם חלק מהתעשייה ועושים בה חיל.

רוצים לדעת יותר? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!