סדרת GTA הייתה ידועה מאז ומתמיד בזכות קו העלילה הסוחף שלה והמשחקיות המהנה אותה היא מציגה, אם כי ריבוי משתתפים אף פעם לא היה הצד החזק שלה. למעשה, משחק ה-GTA הראשון והיחיד שכלל קרבות מרובי משתתפים הוא GTA IV שיצא לדור הקונסולות הנוכחי (ומאוחר יותר גם למחשב) בשנת 2008. שם, הוצג מצב ריבוי משתתפים נחמד, אך שלא עושה שימוש מספיק נרחב באופי העולם הפתוח בו דוגלים משחקי הסדרה. הוא כלל בעיקר קרבות של קבוצה נגד קבוצה בתוך עולם המשחק, וזהו. ובכן, נראה שב-GTA V המצב עומד להשתנות עם משחק חדש לגמרי – הכירו את GTA Online.

כמו בטריילר המשחקיות הרשמי ששוחרר לפני כמה שבועות, גם כאן עשתה רוקסטאר עבודה יסודית בלגרום לנו להתפעל, והכינה סרטון מושקע ומפורט, אם כי לא כל כך ארוך. GTA Online יכניס 16 שחקנים לתוך העיר, שם נוכל לחבור לאחרים, לשחק נגדם, לבצע איתם שודים ולתכנן איתם משימות שונות ומגוונות, כאשר גם כאן מצבי המשחק הרגילים יישארו. ככל שנתקדם ונעלה בסולם הפשע, נוכל "לשפץ" את הדמות שלנו מבחינה חיצונית בעזרת בגדים חדשים, ותספורות שונות. כשנשיג קצת יותר מזומנים, נוכל גם לרכוש נשקים, בתים, מכוניות, ומוסכים לאחסן בהם את המכוניות, המטוסים והסירות שלנו – שם יוכלו לחכות עד למירוץ הבא. רוקסטאר מבטיחה שעם הזמן היא תוסיף עוד תוכן למשחק, ומשאירה אותנו עם כלי פיתוח ידידותיים למשתמש ליצירת מסלולי מרוץ, משימות, ועוד.

קרא עוד:  המשחק The Witcher 3 ועוד בדרך ל-Switch

GTA Online יגיע עם כל רכישה של GTA V, ואת המשחק ניתן להזמין מראש באתר החברה. המשחק יגיע ל-PlayStation 3 ול-Xbox 360 ב-17 לספטמבר, ואם תסתכלו בלוח השנה תגלו שזה יום אחד לפני חופשת סוכות – כך שבטוח לא יהיה משעמם.