יצרנית מצלמות האקסטרים גו פרו ממשיכה להרחיב את היצע מוצריה ומוסיפה דגם נוסף לתחום המחירים הנמוכים: ה-+GoPro Hero (גו פרו הירו פלוס) התומך ב-WiFi מוצע למכירה בתג מחיר של 199.99 דולר (או 229.99 אירו) והוא נכנס בדיוק באמצע בין הדגם היקר יותר (HERO+ LCD) לדגם הזול יותר (Hero)

ה-+GoPro Hero הוא שדרוג של ה-Hero שמוצע ב-130 דולר, כך ש-70 דולר נוספים קונים תמיכה ב-WiFi ועוד מספר שיפורים. ה-הירו פלוס מספקת אפשרות צילום וידאו 1080p ב-60 פריימים לשנייה, שדרוג חביב ואולי הכרחי בהשוואה ל-30 פריימים בשנייה של הדגם הזול יותר, צילום מתחת למים עד לגובה של 40 מטר וכן מסוגלת המצלמה לצלם תמונות סטילס ברזולוציה של 8 מגה פיקסל (5 מגה פיקסל בדגם הזול)

בזכות השימוש ב-WiFi ו-Bluetooth שהדגם החדש תומך, ניתן למעשה לשלוט במצלמה דרך אפליקציה המותקנת במכשיר החכם כמו לצפות בזמן אמת בעת הצילום, לשנות הגדרות, לשתף תמונות וסרטונים ועוד. אפשרויות חשובות לצלמי האקסטרים ובכלל.

במקביל, גו פרו הוזילה את עלות ה-Hero 4 Session, מצלמת הקובייה הזעירה שהושקה לאחרונה ב-100 דולר פחות למחיר של 300 דולר סה”כ. ואולם עדיין דגם ה-Hero 4 Silver עם תמיכה בצילום של 4K ומסך מגע שמחירה זהה כנראה עדיפה על מי שכבר מוציא סכום שכזה. כך או כך, גו פרו עדיין לא מציעה וכנראה שגם לא תציע תחרות למצלמות הזולות יותר בשוק כמו ה-Xiaomi Yi Camera שבדקנו ונמכרת ב-75 דולר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.