נוסף על מצלמת ה-Hero4 שנחשפה לא מכבר, הדיווחים ברשת על הדור הבא של מצלמת האקסטרים GoPro ממשיכים להגיע והפעם אנחנו מקבלים מידע לפיו החברה מתכננת גם דגם מוזל.

אם ה-GoPro HERO4 בגרסת ה-Black ו-Silver תציע צילום וידאו ב-4K ב-30FPS ומסך מגע שאיתו ניתן יהיה להשתמש במצלמה, ה-HERO הפשוטה לא תכלול את האופציות הללו ובמקום זאת, היא תציע יכולת צילום וידאו בסיסית כשמדובר בצילום 1080p עם 30FPS וב-720p עם 60FPS.

כמו כן ה-HERO תכלול פיצ'ר שיקרא QuikCapture שיאפשר למשתמש להתחיל לצלם וידאו לאחר ההפעלה הראשונית, כך הוא יוכל לצלם את הסיטואציות הרצויות מבלי להתעסק עם ההפעלה הבסיסית של המצלמה יותר מידי. בנוסף, פיצ'ר ה-Burst Photo יצלם תמונות של 5 מגה-פיקסל במהירות של 5 תמונות לשנייה וה-Auto Low Light יכוונן את חיישן המצלמה לפי מצב האור בכדי להביא תוצאות אופטימליות.

ה-HERO תוכל לשרוד צלילה עמוקה במים עד עומק של 40 מטר. היא תגיע עם מיקרופון מובנה, תמיכה ב-microSD עד ל-32GB, חיי סוללה של שעתיים וחצי. ה-HERO תושק ביחד עם ה-GoPro HERO4 באירוע שיערך ב-8.10, שעדיין אין מידע לגבי המחיר, אך הוא צפוי להיות זול מאוד בהשוואה ל-HERO4.