באירוע שנערך במספר מוקדים בעולם כולל בישראל, חשפה חברת גו-פרו (GoPro) את הסדרה השישית למצלמת האקסטרים Hero6, שלדבריה היא המצלמה "בעלת יכולות ייצוב וידאו הטובות ביותר שיש", זאת לצד מצלמת 360  חדשה, Fusion 360.

GoPro Hero6 Black מציעה שיפור דרמטי בכל הקשור ליכולות הצילום בתאורה נמוכה ובייצוב וידאו בזמן אמת. בנוסף הוסיפה החברה שלל יכולות חדשות כמו זום בנגיעה, העברת קבצים מהירה יותר לטלפון באמצעות קישוריות WiFi ב-5 ג'יגה-הרץ ושליטה קולית ב-10 שפות שונות.

עבור Hero6 פיתחה החברה מעבד מיוחד, לראשונה, אשר מספק יכולות צילום מרשימות של 4K ב-60 פריימים בשנייה והילוך איטי 1080p ב-240 פריימים בשנייה. מעבד GP1 שמו, מאפשר קצב רענון וידאו כפול פי שניים מהדור הקודם של גו פרו. יש לו גם יכולת לניתוח ולמידה (machine learning), המאפשר ל-Hero6 לנתח את התמונה וסצנה כדי לשפר את איכותה ואת השימוש עם QuikStories – היא תכונה באפליקציה של המצלמה, המאפשרת לשתף סרטוני וידאו קצרים במהירות ובקלות הנוצרים באופן אוטומטי המועברים מהמצלמה לטלפון מיד בתום הצילום.

למצלמה מד תאוצה, ג'ירוסקופ ו-GPS. מצב צילום ב-RAW ו-HDR, כמו חסינות למים עד לעומק של 10 מטר ותאימות מלאה לרחפן Karma ולקו האביזרים של החברה.

מחירה הוא 499 דולר או 2,399 שקל וזמינה כבר כעת למכירה.

GoPro Fusion 360 היא אמנם לא מצלמת 360 הראשונה של החברה, אבל כן זו מיועדת לשוק הצרכני ומגיעה בתצורה קומפקטית וקלה לנשיאה. Fusion 360 מצוידת בזוג עדשות 18 מגה פיקסל מאחורה ומקדימה ומסוגלת לצלם וידאו ב-360 מעלות ברזולוציה מרשימה של 5.2K ב-30 פריימים בשנייה או 3K ב-60 פריימים בשנייה.

היא חסינה למים עד לעומק של 5 מטר ומציעה מייצב תמונה מובנה, הקלטת אודיו ב-360 מעלות ושלל סצנות שונות לצילום כמו time-lapse, צילום לילה וצילום מתפרץ (Brust). בדומה ל-Hero6, גם היא מגיעה עם GPS מובנה, מד תאוצה, ג'ירוסקופ, תאימות לאביזרי גו-פרו וחיבור לטלפון ב-WiFi ו-Bluetooth לשיתוף סרטונים באופן מהירה.

מחירה הוא 699 דולר ותושק בחודש נובמבר.

מלבד זוג המצלמות, גו-פרו גם הודיעה על שדרוג יכולות רחפן ה-Karma בו הוסיפה תכונות חדשות לצילום אוטומטי. הראשונה מאפשרת לעקוב אחר מחזיק השלט בטיסה בזמן הצילום והתכונה השנייה היא מצב צפייה אוטומטי המאפשר לרחפן לרחף במקום בזמן סיבוב כאשר מחזיק השלט החכם יהי בפריים בכל זמן.

מחירו של רחפן ה-Karma הוא 4,499 שקל או 6,199 שקל כולל Hero6.