מצלמת האקסטרים הפופולרית GoPro בדרך לשדרוג משמעותי: הדור הבא של החברה, ה-GoPro Hero 4 אשר צפויה לצאת ב-8 לאוקטובר מציג מפרט חזק לצד גודל קטן מאוד.

הפרטים אשר דלפו אמש לרשת והתפרסמו באתר PetaPixel מציגים את מפרט דגם ה-Silver ודגם ה-Black של Hero 4, ולדברי המקור, המצלמה החדשה בעלת יכולת עיבוד מהירה יותר ובאיכות תמונה ווידאו טובות יותר.

דגם ה-Black יתמוך לראשונה בצילום וידאו 4K ב-30 פריימים לשניה ו-15 פריימים לשנייה לדגם ה-Silver, זאת מלבד תמיכה גם בצילום וידאו ב-2.7K ומטה. עוד נודע כי גם האריזה תישאר ללא שינוי, זאת למרות שבדגם החדש נוסף מסך המוטמע מאחור ומופעל באמצעות ממשק מגע ומאפשר להציג את התמונה בזמן אמת, לצפות בסרטונים ולשנות את הגדרות המצלמה

החיישן החדש מסוגל לצלם תמונות סטילס ב-12 מגה פיקסל (בדומה לקודם) ונוספה שליטה ב-ISO, חשיפה, צבעים ושיפור בהקלטת הקול. שני הדגמים יכללו תקשורת WiFi ו-Bluetooth, כיסוי מוגן מים עד עומק של 40 מטר ומגוון אביזרים.

מצלמת ה-GoPro היא מצלמת אקסטרים שנועדה בעיקר לאנשים הרפתקנים ונועזים, כאלה שאוהבים למתוח את עצמם עד קצה גבול היכולת ולתעד את זה. את ה-GoPro ניתן לחבר לאופניים, קסדות ולעוד מגוון רחב של חפצים באמצעות התקנים שונים.

מחירה של מצלמת ה-GoPro Hero 4 אינו ידוע, אך בהתחשב שכיום מחירה נע בין 300 ל-400 דולרים, אנו צופים כי גם הדור הבא יעמוד סביב מחיר דומה.