גוגל (Google) השיקה בשקט בשקט אפליקציה חברתית חדשה בשם “Who’s Down” המיועדת למשתמשי האנדרואיד ו-iOS ונגישה רק בקבלת הזמנה.

האפליקציה החדשה מנסה לפשט את הדרך בה אנו מארגנים מפגשים חברתיים וקובעים עם החבר’ה להיפגש ובודקת מי זמין ומי מוכן ליציאה. מדובר בסוג של צ’אט, רק שכאן ולפני הכל, אנו צריכים להחליק את הכפתור כדי להודיע שאנחנו בעניין של להיפגש ולכמה זמן. משם נותר רק להמתין לחברים שיעשו את אותו הדבר. ניתן גם לקבוע את סוג היציאה כמו ללכת לאכול, סרט, קפה, לימודים וכו’, לבחור את החברים שאיתם מעוניינים להיפגש ולקוות שאחד מהם יסכים. אם זה קרה, נוכל גם לצ’וטט ולתאם את מקום המפגש המדויק ולעדכן את כל המאשרים.

דבר אחד לא ברור: מדוע מופיע בשם הכותרת של האפליקציה בחנות “Fall 2015” (סתיו 2015)? אפשר להעריך כי זהו הזמן להשקה לכלל המשתמשים. בינתיים, כדי להשתמש בה תצטרכו לקבל הזמנה או לבקש דרכה, אם כי משום מה היא אינה זמינה להורדה בישראל (APK לאנדרואיד).

להורדה: אנדרואיד | iOS

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.