אחרי שהגיעה אפליקציית ה-Gmail החדשה בעיצוב החדש יחד עם שאר אפליקציות גוגל שזכו למראה ה-Material Design, עכשיו זו תורה של אפליקציית לוח השנה.


גוגל הכריזה
על מהפכה קטנה בלוח השנה, וכפי שהרעיון עם INBOX הוא להפוך כל הודעה למשימה, גם כאן יש היגיון מסוים כדי להפוך את ניהול היום שלנו והמשימות השונות ביתר קלות. כך לדוגמה, לוח השנה החדש יוכל להוסיף לנו, באופן אוטומטי, משימות ופגישות ביומן – אם זה באמצעות הודעות ב-Gmail שמהם היומן שולף אירועים כמו פגישות או טיסות מתוכננות, או מהחברים והסביבה הקרובה שלנו וידע להציע את הפגישה הרלוונטית.

אפשרות חדשה המכונה “Assist” תשתמש במידע האישי שלנו כמו אנשי הקשר הפופולריים, המקומות או הזמנים שבהם אנו נוהגים לקיים פגישות ותציע לנו אותם בזמן הקלדה של אירוע חדש בלוח שנה. כך לדוגמה אם אנחנו נפגשים עם חבר או בן משפחה אחת לכמה זמן במקום מסוים, כאשר נוסיף את הפגישה ונצרף את איש הקשר, יוצע לנו בהשלמה אוטומטית המקום והזמן לפי ההיסטוריה האישית שלנו.

שינויים נוספים קשורים בעיקר בתצוגה. הממשק עבר ליטושים רבים ומזכיר למדי את אפליקציית ה-Gmail החדשה. כך הוספה של אירוע חדש מתבצעת דרך כפתור צף מצד ימין וכן יש כעת תצוגה רחבה של האירועים והפעילויות הקרובות עם ווידג’טים חדשים בצבעים בולטים בהתאם לאיש הקשר או האירוע.

קרא עוד:  מצטלמים לסטוריז? אלה האפליקציות שישדרגו לכם את התמונות

האפליקציה זמינה כבר כעת למשתמשי האנדרואיד מגרסה 4.1 ותשוחרר בהדרגה בעדכון אוטומטי, ולבעלי ה-iPhone ו-iPad, גוגל הכריזה כי גם עבורם היא פיתחה גרסה חדשה שתגיע בקרוב לכל בעלי מכשיר iOS.