גוגל (Google) שלחה הזמנות לאירוע שתקיים ב-9 באוקטובר, שבו לפי כל השמועות תחשוף החברה את מכשירי ה-Pixel 3 ו-Pixel 3 XL, זאת ככל הנראה לצד מוצרים נוספים.

האירוע יתקיים בניו-יורק בשעה 11 בבוקר (שעון מקומי). בהזמנה השתמשה גוגל בספרה "3", כרמז בולט ל-Pixel 3 כמובן, המוצג כחלק מהמילים "I <3 NY" (שזהו קיצור לאני אוהב את ניו-יורק).

השמועות הרבות על האירוע הקרב כבר החלו לפני מספר רב של חודשים. על זוג המכשירים ו-Pixel 3 XL בפרט נחשף רוב המידע כמו גם תמונות שונות ואף סרטונים המציגים את המכשיר במלוא הדרו, כך שמהבחינה הזו נותר רק להמתין להכרזה.

לפי הפרטים הידועים עד כה, Pixel 3 ישלב את מערכת העל שבב Snapdragon 845, לצד זיכרון עבודה של 4 גיגה-בייט, מסך 5.5 אינץ' כולל מגרעת בקצה ומצלמה 12.2 מגה פיקסל. Pixel 3 XL לעומתו יציע מסך גדול יותר של 6.2 אינץ', מערך צילום משודרג וזיכרון עבודה מוגדל של 6 גיגה-בייט.

Первый взгляд на флагман от Google - Pixel 3XL

גוגל גם תשיק זוג אוזניות חדשות, המסופקות ביחד עם המכשירים בערכה. אלה יציעו גם כפתור לצורך הפעלה מהירה של הסייענית הדיגיטלית Google Assistant. שמועות קודמות טענו כי גוגל תציג באירוע גם שעון חכם ראשון מתוצרתה, מחשב Chromebook חדש ואף עמדת עגינה לטעינה המשולבת רמקול חכם. עם זאת, גוגל הכחישה כי היא תשיק שעון, לגבי כל שאר המוצרים טרם ידוע אם אכן הן יוצגו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.