מבחינת גוגל (Google), שנת 2014 עוד רחוקה מסיומה, על אף שהרבעון האחרון שלה כבר החל. המון מוצרים חדשים הקשורים לאנדרואיד (Android) עוד עומדים על הפרק: גרסת ה-Android L/Lollipop, נקסוס 9 (Nexus 9), ה-Android Wear 2.0 וכמובן, הנקסוס 6 (Nexus 6).

על פי הדיווח שמגיע אלינו מ-PhoneArena, האירוע הגדול הבא של גוגל יתרחש ביום רביעי שבוע הבא, ה-15.10, והוא יכלול השקות מרכזיות של מספר מוצרי מפתח עבור גוגל. זה מתחיל בהשקתה הרשמית של Android L/Lollipop, העדכון הגדול ביותר למערכת ההפעלה הפתוחה, אל מכשירי הנקסוס וניתנת האות לשאר היצרניות לעדכן את מכשיריהם הקיימים, וממשיך עם השקתו של הטאבלט הנקסוסי החדש – ה-Nexus 9, אשר מי שתייצר אותו הפעם היא HTC, שצפוי להכיל את שבב ה-"קאמבק" של Nvidia לתחום, ה-Tegra K1. לפי הדיווחים האחרונים, הטאבלט החדש יציג גם תמיכה אמיתית ב-64 ביט, אשר ינצל את גרסת מערכת ההפעלה החדשה. הוא יכלול מסך בגודל 9 אינץ' ברזולוציית Quad HD, או 2560 על 1600 פיקסלים.

ברשימת השמועות ישנה גם את Android Wear 2.0, עדכון גדול למערכת ההפעלה למוצרים הלבישים של גוגל שהוצגה , שם היא צפויה לקבל כמה פונקציות חדשות ועוד מספר של עדכוני יציבות, שאמורים לתת תשובה (וגם תגובה ראשונה) של גוגל ל-Apple Watch שמריץ עליו את מערכת ההפעלה Watch OS.

ומה לגבי הנקסוס 6/Shamu? הדיווח מציין כי הוא יגיע בתחילת נובמבר, ולא באירוע הגדול בשבוע הבא, כמו שחשבו תחילה. אנחנו נמתין בציפייה רבה בימים הקרובים כדי לראות האם גוגל תתחיל לחלק הזמנות לאירוע שכזה, או לא.