בשאלות שהופנו באתר Reddit לצוות הפיתוח של גוגל (Google) האחראים על יישום ה-Inbox הם חשפו מספר תוספות חדשות שיגיעו בקרוב ליישום החדש ובין היתר, אפשרות לבטל שליחה של דואר אלקטרוני.

האפשרות תאפשר לשולח לבטל את הדוא”ל שנשלח זה עתה לנמען או הנמענים, על ידי כפתור ביטול. הדבר ייעשה ככל הנראה במסגרת זמן מוקצב, ולא ידוע האם האפשרות תגיע גם לגרסה שולחנית וגם ליישום עבור המכשירים הניידים, אך ללא ספק זוהי יכולה להיות תוספת שימושית מאוד.

כיום, משתמשי ה-Gmail מסוגלים לבטל מייל שנשלח בתוך מספר שניות מרגע השליחה, זאת על ידי תוסף שהותקן מראש בגרסה השולחנית של הדפדפן. התוסף המכונה Undo Send הנמצא תחת לשונית ה-Labs בהגדרות, מאפשר לבצע פעולה דומה, אולם לא ניתן להשתמש בו באפליקציה, אין תמיכה רשמית של גוגל לעניין ולא בטוח שכך תעבוד האפשרות ב-Inbox כאשר היא תגיע.

עוד יכולות חדשות שצוות הפיתוח חשף היא תמיכה ב-Cross-browser, כלומר שימוש במייל בהתאמה לכל דפדפן (שולחני או במובייל) וכן אינטגרציה עם Google Drive. יכולות אלו ועוד יגיע בהמשך, הן ליישום והן לגרסה השולחנית.

Inbox הוא שירות מייל חדש מגוגל המציג ממשק נקי ופרודוקטיבי יותר. העיקר כאן הוא שינוי בגישה והפיכת כל הודעת מייל למשימה עצמאית וקטלוג לפי נושאים או אנשי קשר. כרגע השירות עדיין דורש הזמנה ונמצא בשלבי בטא ראשונים. לסקירה על השירות, הקליקו כאן.

קרא עוד:  גוגל מאפשרת להשתמש בטלפון לאימות דו-שלבי

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.