בדיווח שהתקבל במערכת הבלוג Jalopnik, פרסם על תקרית שהתרחשה מוקדם יותר השבוע בין שתי מכוניות מסוג Prius אשר התנגשו אחת בשניה עם נזקים קלים לפגושים של המכוניות. המעניין בכתבה היא שאחת מהמכוניות הייתה רכב הפיילוט של מערכת הנהג הממוחשב של גוגל.

במכוניות שעלולות להזכיר את רכבי הצילום של תצוגת הרחוב, ועם נהג פיזי כרשת ביטחון היושב מאחורי ההגה, המכוניות הרובוטיות של גוגל משייטות לפעמים על יד מטה החברה בקליפורניה, בדרך כלל ללא השלכות מרחיקות לכת, לפעמים אפילו מרשימות מספיק כדי להוות כתבה ( של רשת ABC האמריקאית).  אנחנו מודים ומתוודים: המכונית הזאת עושה את מסלול הקונוסים יותר טוב משאנחנו נעשה אי פעם:

אנחנו זוכים לדעת על המקרה ולראות את התמונות הודות לעובר אורח זריז שצילם את המתרחש, שאולי הבין מה הוא רואה ואולי לא. האם זה הניצן ראשוני לעליית המכונות?

-פרסומת-
זהו הפרופיל האישי שלי, והוא יכול לשמש לי כבמה להלל את עצמי ולספר על עצמי סיפורי אלף לילה ולילה... אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו, לכן, אצטט את גדולי האומה: "יש איזה רועי אחירון מטומטם מעצבן באתר TGSPOT..." (אריק, טרול, פיקסלים על פורום, 2011) ובנימה רצינית, טכנולוג, כותב להנאתי, גם מצלם (לפעמים).