דפדפן הכרום (Chrome) של גוגל מעביר הילוך ל-64 ביט. החברה שחררה את גרסת הבטא הראשונה אשר תומכת במערכות הפעלה של 64 ביט וזמינה להורדה בערוץ הבטא של הדפדפן בגרסתו השולחנית. לדברי גוגל, המעוניינים לעבור לגרסת הבטא יוכלו להתקין אותה ללא חשש כשהיא תאפשר סנכרון של כל הנתונים כמו סיסמאות, מעודפים, תוספים ועוד על ידי חיבור לחשבון הגוגל האישי.

המעבר ל-64 ביט אמור לשפר את הביצועים ובמיוחד לייעל את השימוש בזיכרון אשר כידוע, זו אחת המחלות של הדפדפים המודרניים כמו פיירפוקס (Firefox) וכרום. בנוסף, רוב המעבדים כיום תומכים בארכיטקטורת 64 ביט ומשתמשים אשר מעוניינים לנצל יותר מ-4GB של זיכרון (במגבלת מערכת הפעלה 32 ביט) גם ככה עובדים עם מערכות 64 ביט, כך שהתאימות של הדפדפן החדש תהיה מיטבית ותוכל לנצל את כל משאבי המעבד ומערכת ההפעלה.

גרסת 64 ביט שוחחרה לערוץ הבטא לאחר שכבר בחודש יוני האחרון היא הייתה זמינה בערוץ המפתחים. הגרסה מותאמת כרגע למערכות Windows 7 ו-Windows 8 וזמינה להורדה מכאן. כבכל גרסת בטא, התמיכה ב-64 ביט תגיע גם לגרסה הסופית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.