לוגו גוגל

גוגל (Google), כמנהגה, לא שוקטת לרגע אחד על השמרים והיא מחפשת כל הזמן ליצור אפליקציה חברתית שתוציא אותה מנצחת. עד עכשיו זה לא ממש הצליח לה, אבל לפי דיווח של TechCrunch יש עוד אפליקציה חברתית של גוגל בדרך, והפעם זאת אחת שמרוכזת בתמונות, יותר נכון, בעריכה ובשיתוף של תמונות תוך שילוב של יכולות זיהוי התמונה החדשות עליהן סיפרה גוגל לאחרונה.

לאפליקציה עדיין אין שם ידוע, והיא הייתה אמורה להיות מוצגת רק בכנס I/O במאי הקרוב, אבל כנראה שהיא תגיע לשוק מוקדם יותר בגין ההכרזה של אפל (Apple) על אפליקציית השיתוף החדשה שלה Clips.

בעיקרון לא אמורים להיות באפליקציה הזו יותר מדי טקסטים. היא אמורה להציע אפשרות ליצור קבוצות לפני נושאים ואז להעלות אליהן תמונות, לערוך אותן – גם ביחד עם משתמשים אחרים, לשתף עם האחרים. אמנם תהיה אפשרות לתיוג ידני של התמונות, אבל גוגל אמורה לספוג חלק מהתיוג באופן אוטומטי וכן לעזור בארגון והשמירה שלהן לצורכי שימושיים עתידיים. כן אמורה הטכנולוגיה של גוגל להציג שימוש במסננים ואפשרויות עריכה שונות.

כאמור הפרטים עדיין מעטים, ואין עדיין שם ומועד השקה, אבל יהיה מעניין במה או בכלל אולי יותר נכון לומר עד כמה, תהיה אפליקציה שונות מ-Photos.