גוגל תשחרר בקרוב את יישום המצלמה המקורי של אנדרואיד (Stock Camera App) להורדה באמצעות חנות היישום, תאפשר למפתחים להציע הרחבות צד-שלישי, כך על-פי דיווח של אתר Engadget. לפי הפרטים, גוגל תשחרר לחנות ה'גוגל פליי' (Google Play) גרסה משופרת של יישום המצלמה שמגיע עם כל מכשיר 'נקסוס' (Nexus).

היישום שיוצע להורדה יאפשר בנוסף ליכולות הקיימות – צילום תמונות פנורמה, 'פוטו-ספרה' ופילטרים וכן גם אפשרות לצילום עם טשטוש הרקע ותמיכה בתוספי צד-שלישי שיאפשרו למפתחים ליצור פילטרים ואפקטים חדשים. מדובר על יכולת דומה ל'עדשות' שקיימות ביישום הצילום של מכשירי ווינדוס-פון ובנוסף, היישום יתקן את בעיית המסגור ממנו סובל יישום הצילום הנוכחי שגורם לכך שחלק מהתמונה לא מוצגת על המסך בעת הצילום.

נראה כי גוגל ממשיכה להביא את היישומים שמגיעים עם הגרסה הנקייה של מערכת ההפעלה לחנות היישום ולמכשירים נוספים, זאת לאחר שהמקלדת, לוח השנה, דפדפן הכרום ואפילו מסך הבית – כבר זמינים להורדה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.