גוגל מקדמת מהלך חדש שיקנה אפשרות למשתמשים ליצור חשבון דואר אלקטרוני אישי הנושא את שם הדומיין שברשותם – במידה וקיים אחד כזה

האפשרות החדשה, שנתגלתה במקרה כקישור לאחד מאתריה של גוגל מציעה, כאמור, את האפשרות ליצור כתובת דואר ייחודית למשתמש בעלות מינימלית של 2 דולר לחודש. כך, לדוגמה, יוכל המשתמש ליצור כתובת שבמקום כתובת הדומיין המקורית של Gmail יתפוס את מקומה שם המתחם הפרטי של המשתמש, לדוגמה: [email protected] לצד אפשרות, מציעה גוגל גם את תוכניות ה-Gmail for Work אותן חשפה לא מזמן, בעלות של 5 ו-10 דולר לחודש.

עם זאת, יש לציין כי האפשרות החדשה אינה תקנה תיבת דואר נוספת או נפח אחסון נוסף, אלא למעשה תתמזג עם חשבון ה-Gmail הקיים של המשתמש. בעת שליחת דואר לכתובת החדשה, הוא יגיע בפועל לתיבת ה-Gmail שברשותו. לפי שעה יש לציין כי השרות טרם הושק באופן רשמי, חרף הפרסומים, אך סביר להניח שטרם יושק תצא החברה בהודעה רשמית על כך.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.